منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه را از همان شرکت بگیرم؟

آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه را از همان شرکت بگیرم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه را از همان شرکت بگیرم؟

آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه را از همان شرکت بگیرم؟ برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا هر نوع وب سایتی باید مواردی را انجام داد که در این پست به طور کامل توضیح دادیم و به نکته ذکر شده در عنوان نیز پرداخته ایم. با آخرین اخبار همراه باشید!

آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه کسب و کار آنلاین خود را از همان شرکت بگیرید؟

همه سرورهای مجازی و وب سایت ها برای عملکرد به 3 چیز نیاز دارند:

  1. ثبت دامنه
  2. میزبان
  3. سرور مجازی

ثبت دامنه

ثبت دامنه برای راه اندازی و کنترل یک وب سایت خاص مانند www.yourbusiness.com.au است. این اولین قدمی است که برای راه اندازی کسب و کار آنلاین خود ثبت نام می کنید. و به عنوان اولین نقطه در فرآیند که آدرس سرور را برای یافتن وب سایت شما پیدا می کند.

میزبان

اکانت های هاست در واقع فضای ذخیره سازی روی سروری هستند که فایل های تشکیل دهنده وب سایت شما در آن قرار دارند. یا داده هایی را که ایمیل شما را تشکیل می دهد ذخیره کنید. برای ماندن در فضای مجازی وب، علاوه بر ثبت دامنه و طراحی سایت، نیاز به خرید هاست از شرکت های ارائه دهنده دارید. وب سایت بر روی سرورهای مراکز داده میزبانی می شود. هاست های لینوکس معمولا از زبان برنامه نویسی PHP و هاست های ویندوز از زبان ASP پشتیبانی می کنند. هاست لینوکس از امنیت بالایی برخوردار است به همین دلیل اکثر سایت های بزرگ و مهم از هاست و سرور لینوکس برای سرویس های هاست خود استفاده می کنند.

سرور مجازی

سرور مجازی مکانی است که برای آنلاین بودن وب سایت شما در 24 ساعت شبانه روز به آن نیاز دارید. میزبانی DNS یک پیوند بین خرید دامنه شما و حساب میزبانی شما و سایر حساب های میزبانی که آدرسی را ذخیره می کنند تا ترافیک را به سمت شما هدایت کند ایجاد می کند. هنگامی که شخصی دامنه وب سایت شما را در مرورگر رایانه خود تایپ می کند. ابتدا دامنه را پرس و جو می کند تا بفهمد کدام رکوردهای DNS با آن مرتبط است. این سوابق اطلاعات مهمی از جمله جایی که می توانید فایل های وب سایت خود را پیدا کنید ذخیره می کنند. و کدام سرور را برای دریافت ایمیل های خود تنظیم می کنید.

آیا می خواهید همه آن را از یک شرکت دریافت کنید؟

بسیاری از مردم بر این باورند که نگه داشتن این 3 عنصر اصلی دامنه، هاست و سرورهای مجازی در یک شرکت ایده غیرمنطقی است. دلیل اصلی این امر در صورتی است که یک شرکت مشکل یا قطعی داشته باشد. شما کاملاً در چرخه حمایت گرفتار شده اید.

قطع کردن سرویس به این معنی است که اگر شرکتی تعطیل شود، می‌توانید اقداماتی را برای بازگشت به اینترنت، حداقل به طور موقت، انجام دهید. خیلی بعید است که چندین شرکت همزمان دچار قطعی شوند. اگر اینطور باشد، احتمالاً مشکل گسترده‌تری وجود دارد که بسیاری از مردم آن را تجربه می‌کنند و شما نباید نگران آن باشید. با این حال، این مشکلات معمولاً خیلی سریع برطرف می شوند و جای نگرانی نیست.

چه راه حل عالی!

تشخیص بهترین گزینه از نظر فضا برای برگزاری این 3 سرویس سخت است. این بهترین گزینه است زیرا ترکیبات مختلفی وجود دارد. با این حال، راه حل ایده آل نسبتا ساده است!

آیا باید هاست، سرورهای ابری و دامنه را از همان شرکت دریافت کنم؟

ابتدا توصیه می کنیم که ثبت نام دامنه و هاست و سرورهای خود را در همان شرکتی که هستید نگه دارید. این به این دلیل است که دسترسی ارائه دهنده به هاست و دامنه شما می تواند بسیار مفید باشد. زیرا آنها می توانند به شما در به روز رسانی سرورهای نام دامنه کمک کنند. و مطمئن شوید که هاست شما برای دامنه شما مناسب است و بالعکس برای سرورهای نسبتاً غیر معمول. که در آن مشکلات مربوط به خرید دامنه سایت و هاست همزمان وجود دارد. زیرا آنها خدمات مختلفی را با استفاده از زیرساخت های بسیار متفاوت دارند.

نوین هاست دوست جدید شماست

سپس توصیه می کنیم سرور مجازی خود را از ارائه دهنده دیگری دریافت کنید. یک انتخاب عالی در این مورد Innovative Host است که سرورهای بسیار قابل اعتماد و قابل اعتمادی را ارائه می دهد. داشتن یک سرور مجازی به این معنی است که اگر شرکت میزبان شما تعطیل شود، گیر نخواهید کرد. زیرا می توانید وارد حساب هاست جدید خود شوید و به سادگی ترافیک وب سایت خود را به سرویس میزبانی پشتیبان هدایت کنید. زمانی که یک قطعی طولانی مدت را تجربه می کنید. برای این کار، باید مطمئن شوید که یک سیستم پشتیبان قابل اعتماد برای وب سایت خود دارید. تا بتوانید به سرعت نسخه پشتیبان سایت خود را در هاست موقت خود آپلود کنید. بدون اینکه نیازی به پشتیبان گیری از داده های میزبان قطع شده خود داشته باشید.

با استفاده از این راه حل، نیازی نیست نگران باشید که وب سایت و کسب و کار آنلاین خود تحت تاثیر قطعی های طولانی مدت قرار بگیرد!

آیا باید هاست، سرور مجازی و دامنه را از یک شرکت خریداری کنم؟ این اتفاق برای اولین بار در نوین رخ می دهد. ظاهر شد.