منو سایت

آیا مراکز داده مهم هستند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا مراکز داده مهم هستند؟

انتخاب یک مرکز داده خوب چقدر مهم است؟ انتخاب مرکز داده مناسب برای وب سایت شما بسیار مهم و بسیار مهم است. شرکت ها و ارائه دهندگان زیادی هستند که انواع مختلفی از مراکز داده را برای انتخاب شما دارند و سرورهای خود را در مراکز داده مختلف مستقر کرده اند. با این حال، هنگام انتخاب یک مرکز داده، مهم است که قبل از تصمیم گیری نهایی، چه عواملی را در نظر بگیرید. در این پست لیستی از مواردی که باید در نظر بگیرید را جمع آوری کرده ایم تا بتوانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. با آخرین اخبار همراه باشید!

دلیل اصلی مراجعه افراد به مراکز داده ایمن سازی و سازماندهی سرورهای خود در یک محیط کاملا امن است. بنابراین قبل از انتخاب خود در میان مراکز داده موجود، مهم است که ابتدا نیازهای شرکت خود را ترسیم کنید. محل قرارگیری در یک مرکز داده ارزان‌تر قطعاً در ابتدا باعث صرفه‌جویی در هزینه شما می‌شود. اما اگر امکانات ارائه شده توسط این مرکز داده نتواند پاسخگوی نیاز شما باشد و بعداً مشکلات این مراکز داده را پیدا کنید، ممکن است سرور مجازی یا سرور اختصاصی شما آسیب ببیند و مجبور شوید برای تعمیر هاد خود هاد را جایگزین کنید. سرور

آیا مراکز داده مهم هستند؟عملکرد صحیح مرکز داده

جدا از انتخاب مرکز داده مناسب، می توانید برخی از موارد زیر را نیز بررسی کنید تا از عملکرد بهینه مرکز داده اطمینان حاصل کنید:

  1. فقط پرسنل متخصص از شرکت ارائه دهنده به داده ها و مرکز داده دسترسی دارند
  2. قبل از استخدام کارمندان برای راه اندازی یک مرکز داده، می توان از طریق آزمایش های دقیق برای آزمایش مهارت های خود به آنها کمک کرد. اگر پرسنل و افراد
  3. اگر موارد ذکر شده برای کار با پایگاه داده شرکت شما مناسب باشد، ایده شما را روشن می کند.
  4. مرکز داده باید در صورت آتش سوزی محافظت شود و سرورها باید دارای سیستم خنک کننده قدرتمند برای بهینه سازی کارایی و پردازش باشند.
  5. برای امنیت بیشتر، مرکز داده باید تحت نظارت مداوم تیم امنیتی باشد.
  6. در صورت قطع برق، مرکز داده همچنان باید منبع تغذیه مداوم داشته باشد. یو پی اس یا هر گزینه دیگر تثبیت برق در این شرایط مفید است. داشتن دو سیستم یو پی اس عالی است.
  7. علاوه بر این سیستم های ذکر شده در بند 5، در صورت قطعی طولانی مدت برق باید دیزل ژنراتور نیز تهیه شود. این ژنراتور باید بتواند هفته ها بدون مشکل کار کند.
  8. تکنسین های شبکه باید به طور مداوم از مرکز داده مراقبت کنند تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنند. این تکنسین ها باید در این زمینه بسیار آموزش دیده و با تجربه باشند.

اهمیت مرکز داده مناسب

انتخاب مناسب برای مراکز داده ضروری است. حتی یک میلی ثانیه عدم فعالیت سرور می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار آنلاین شما داشته باشد. در نهایت، وب سایت به آرامی و به طور متناوب از کار می افتد و آسیب های جبران ناپذیری به کسب و کار شما و مشتریان شما وارد می کند. بنابراین وقتی به دنبال یک مرکز داده هستید، ممکن است لازم باشد کمی فراتر از بودجه خود نگاه کنید.

در حالی که مکان یابی در یک دیتاسنتر با قیمت مناسب بسیار مهم است زیرا شما نمی توانید کیفیت را تصادفی بدست آورید. در کنار داشتن یک دیتاسنتر خوب، داشتن سرور مجازی مناسب یا سرور اختصاصی نیز بسیار مهم است و در هنگام خرید سرور باید نکاتی را نیز در نظر بگیرید که در پست ها و مقالات بعدی به توضیح آن خواهیم پرداخت.

نوین هاست دوست جدید شماست

با این حال، لازم نیست شخصاً از مراکز داده بازدید کنید. انتخاب مرکز اطلاعات مناسب و شرکت ارائه دهنده خوب برای نیازهای شما یک انتخاب مهم است. این یک ضرر غیرقابل برگشت است که ممکن است هزینه زیادی برای تعمیر شرکت شما داشته باشد. هنگامی که مرکز داده مناسبی را پیدا کردید که سه معیار اساسی بودجه، عملکرد و تعهدات قراردادی را برآورده کند، خرید خوبی انجام داده اید. نوین هاست در این زمینه پیشرو در ارائه سرورهای مجازی ایران و خدمات کولوکیشن در دیتاسنترهای مختلف می باشد و گزینه پیشنهادی ما خرید سرور مجازی برج میلاد می باشد.

منبع: آیا مراکز داده مهم هستند؟

آیا مرکز داده مهم است؟ این اتفاق برای اولین بار در نوین رخ می دهد. ظاهر شد.