منو سایت

استخراج ابری چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استخراج ابری چیست؟

استخراج ابری روشی برای استخراج ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است. که نیازی به نصب سخت افزار و تجهیزات مربوطه ندارد. شرکت هایی هستند که با پرداخت هزینه اولیه امکان افتتاح حساب در آن شرکت و مشارکت در فرآیند استخراج ابری را برای عموم مردم فراهم کرده اند. با این حال، این فرآیند استخراج بیت کوین را حتی برای افرادی که از این شرکت ها دور هستند نیز قابل دسترسی کرده است.

فرآیند استخراج ابری شما را قادر می‌سازد تا در یک استخر استخراج شرکت کنید و مقدار مشخصی «قدرت هش» خریداری کنید. هر شرکت کننده به نسبت قدرت هش اختصاص داده شده به آنها، سهم قانونی و انحصاری از سود حاصله دارد. از آنجایی که استخراج ابری از طریق ابر انجام می شود، هزینه های زیادی برای تعمیر و نگهداری انرژی یا تجهیزات وجود ندارد.

استخراج ابری

تجزیه و تحلیل استخراج ابری

استخراج ابری فرآیند استخراج از طریق ابر را تسهیل می کند. رایانش ابری یکی از راه هایی است که به سرعت در حال رشد است و از طریق آن می توان از طریق ابر (یا به زبان ساده از طریق اینترنت) به خدمات مختلف رایانه ای مانند سرورهای مجازی، پایگاه های داده، نرم افزارها و ذخیره سازی اطلاعات دسترسی پیدا کرد. هزینه این شرکت ها اگر از خدمات اولیه و اولیه استفاده کنیم مانند پرداخت هزینه مصرف آب یا برق است.

از سوی دیگر، ماینینگ بخش اصلی و عمده فرآیند مربوط به ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین است. از طریق فرآیند استخراج است که صحت تراکنش ها بررسی و تأیید می شود و این تراکنش ها به لیست رایجی به نام زنجیره بلوک اضافه می شوند. همچنین، این فرآیند ابزاری برای آشنا کردن مردم با پول جدید است. در واقع این فرآیند مجموعه ای از ویژگی هایی است که درهای دنیای استخراج ارز دیجیتال را برای افرادی که در مکان های دور هستند و دانش فنی کافی برای استفاده از فضای ابری و دسترسی مناسب به سخت افزار مورد نیاز ندارند باز می کند. این کار را برای زیرساخت دارند، باز می شود.

به طور کلی، سه نوع روش استخراج ابری وجود دارد:

  1. استخراج میزبانی شده
  2. استخراج میزبانی مجازی (به صورت مجازی)
  3. قدرت هش اجاره شده

این فرآیند بسیار ساده است و تنها باید با انتخاب مواردی مانند نوع قرارداد، مدت قرارداد و قدرت هش، یک حساب کاربری در وب سایت شرکت ارائه دهنده خدمات ماینینگ ابری باز کرد. با این حال نمی توان انکار کرد که شرکت های جعلی و افرادی که کلاهبردار هستند وجود دارند. بنابراین باید از صحت شرکتی که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید و استخراج ابری مطمئن باشید.

استخراج ابری چیست؟ این اتفاق برای اولین بار در نوین رخ می دهد. ظاهر شد.