منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • استخراج بیت کوین با استفاده از سرورهای ابری + نکات کلیدی

استخراج بیت کوین با استفاده از سرورهای ابری + نکات کلیدی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استخراج بیت کوین با استفاده از سرورهای ابری + نکات کلیدی

ماینر استخراج بیت کوین با استفاده از سرور ابری: اگر می خواهید بدون دردسر مدیریت سخت افزار خود (بیت کوین ماینر) روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید، می توانید از سرورهای ابری برای دریافت بیت کوین مورد نظر خود به عنوان یک روش جایگزین استفاده کنید. به عبارت ساده، ابر کاوی به این معنی است که شما از راه دور به قدرت پردازش مراکز داده ای که امکانات و قدرت پردازش خود را در سرورهای ابری به اشتراک گذاشته اند، دسترسی پیدا کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر خانگی برای برقراری ارتباط و یک کیف پول محلی برای بیت کوین مورد نظر شما و… با این حال، برخی از خطرات مرتبط با استخراج ابری وجود دارد که سرمایه گذاران باید قبل از خرید بیت کوین از آن آگاه باشند.

استخراج بیت کوین با استفاده از سرور ابری

ویژگی های استخراج ابری بیت کوین

نمره مثبت

چرا ما از استخراج ابری به عنوان راهی برای استخراج بیت کوین استفاده می کنیم:

 • داشتن خانه ای آرام و خنک بدون صدای دائمی کولر
 • عدم افزایش هزینه مصرف برق
 • هر زمان که استخراج بیت کوین سودآور نیست، هیچ ابزار و تجهیزات اضافی دیگری وجود ندارد که ما مجبور به فروش آن باشیم.
 • عدم وجود مشکلات تهویه مطبوع ناشی از وسایل گرمایشی.
 • به حداقل رساندن پتانسیل نارضایتی از کسانی که تجهیزات لازم برای استخراج بیت کوین را تهیه و عرضه می کنند.

کمبود

چرا نمی خواهیم از استخراج ابری استفاده کنیم:

 • خطر تقلب وجود دارد
 • عدم شفافیت عملیات استخراج بیت کوین
 • زیاد خوش نگذشت (اگر از آن دسته افراد عجیب و غریبی هستید که به ساختار سیستم علاقه مند هستید)
 • سود کم – اپراتورها باید به هر حال هزینه های خود را پوشش دهند.
 • هشدار بر اساس قراردادهای منعقد شده. بر اساس این واقعیت که بسته به قیمت بیت کوین می توان عملیات استخراج را متوقف کرد.
 • عدم انعطاف پذیری و عدم کنترل عملیات استخراج بیت کوین

انواع استخراج ابری

در حال حاضر سه روش مختلف برای استخراج بیت کوین از راه دور وجود دارد:

 • استخراج با استفاده از هاست

در این روش شما یک ماینر را اجاره می کنید که میزبانی آن بر عهده شرکت یا فرد تامین کننده است.

 • استخراج با استفاده از هاست های مجازی

در این روش شما یک VPS ایجاد می کنید و نرم افزار ماینینگ خود را روی آن نصب می کنید.

 • استخراج با استفاده از قدرت هش اجاره شده

در این روش بدون کامپیوتر واقعی یا مجازی تنها بخشی از قدرت هش را اجاره می کنید. (تاکنون این روش محبوب ترین روش استخراج ابری بوده است.)

چگونه سودآوری را تعیین کنیم؟

در مقالات قبلی به روش های محاسبه سودآوری استخراج بیت کوین اشاره کردیم.

اما سایت‌های پیشنهادی در آن روش‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با قابلیت‌ها و ویژگی‌های سخت‌افزاری شما کار کنند و نه استخراج ابری. با این حال، می توانید با در نظر گرفتن دقیق هزینه ها، از آن روش های محاسبه در استخراج ابری نیز استفاده کنید.

کارمزد استخراج بیت کوین

ماشین‌حساب‌های سودآوری (مثلاً The Genesis Block) اغلب از شما هزینه مصرف برق و گاهی اوقات میزان سرمایه‌گذاری اولیه روی سخت‌افزار (بیت‌کوین استخراج‌کننده) را می‌پرسند. آنها از شما می خواهند که هزینه های جاری و میزان سرمایه گذاری یکباره خود را اعلام کنید. بنابراین از آنجایی که پرداخت هزینه برق به عهده ارائه دهنده سرور می باشد، می توانید به جای هزینه برق میزان هزینه های ماینینگ ماهانه را وارد نمایید. البته فرآیند تبدیل و تغییر روش محاسبه به این سادگی نیست.

در یک ماینر سخت افزار (ماینر بیت کوین)، می توانید هزینه استخراج ماهانه را با ضرب هزینه برق (به ازای هر کیلووات ساعت) در مقدار برق مصرفی در هر واحد با ضریب تبدیل 0.744 (نسبت ثانیه در ماه به انرژی) محاسبه کنید. ) . دریافت ژول در هر کیلووات ساعت.

هزینه استخراج بیت کوین با استفاده از سرور ابری

اما در مورد محاسبه استخراج ابری، باید برعکس عمل کنید، زیرا ارائه دهنده سرور ابری هزینه استخراج ماهانه (به صورت واقعی) را به شما می دهد. به این ترتیب، ضروری است که مبلغی معادل هزینه هر کیلووات ساعت برای وارد کردن به ماشین حساب استخراج محاسبه کنید. این کار با تقسیم هزینه ماهانه استخراج بر ضریب تبدیل 0.744 همانطور که قبلا ذکر شد انجام می شود.

ریسک کردن در مقابل دریافت پاداش

هنگامی که شروع به استخراج هر نوع ارز دیجیتال (Bitcoin Miner) می کنید، احتمال مواجهه با خطرات وجود دارد، اما اگر انتخاب درستی داشته باشید، می توانید از این شغل سود ببرید. در محاسبات تجربی، احتمالاً خواهید دید که برخی از خدمات ماینینگ ابری تنها برای چند ماه سودآور هستند و با افزایش سطح سختی بیت کوین، احتمالاً در عرض 4-6 ماه شروع به از دست دادن پول خواهید کرد. یکی از راه حل های ممکن برای این مشکل، سرمایه گذاری مجدد در عملیات است. و اقداماتی که برای حفظ نرخ هش رقابتی انجام داده اید، اما این یک رویکرد احتمالی و احتمالی است. همانطور که قبلا ذکر شد، پتانسیل کلاهبرداری و سوء مدیریت نیز در فضای استخراج ابری بسیار زیاد است. بهتر است فقط سرمایه‌گذارانی که می‌توانند این ریسک‌ها را بپذیرند، در استخراج ابری سرمایه‌گذاری کنند.

نکته

قبل از سرمایه گذاری، کانال های شبکه های اجتماعی را بررسی کنید، با مشتریان قبلی صحبت کنید و سوالات مورد نظر را از اپراتورها بپرسید. نکته مهم این است که قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری باید اطلاعات کافی در مورد خدمات مختلف بیت ماینر داشته باشید. کوین را بررسی کنید.

نوین هاست دوست جدید شماست.

نگارش استخراج بیت کوین با استفاده از سرورهای ابری + نکات کلیدی اولین بار در نوین است. ظاهر شد.