منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استفاده از اعتبار از بلاک چین و سرورهای ابری

استفاده از اعتبار از بلاک چین و سرورهای ابری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استفاده از اعتبار از بلاک چین و سرورهای ابری

بلاک چین به خصوص پس از محبوبیت ارزهای دیجیتال توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. وام دادن به یک شرکت برای دسترسی به بازاری که ارزش آن تریلیون ها دلار تخمین زده می شود. این پلتفرم بلاک چین عمومی سریع و مقرون به صرفه ایجاد کرده است که می تواند بر روی زیرساخت سرور ابری IBM توسعه یابد.

مخترعان و نوآوران در تمام صنایع به دنبال مهار قابلیت های بلاک چین برای متحول کردن کسب و کار خود هستند. با این حال بسیاری از افراد به دلیل هزینه بالا و سرعت پایین تراکنش هنوز در استفاده از این روش جدید تردید دارند.

استفاده از اعتبار از بلاک چین و سرورهای ابری

CREDITS قصد دارد شبکه ای بسازد که بتواند بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه را با هزینه کم انجام دهد. این شرکت یکی از اولین پلتفرم های مستقل بلاک چین را ایجاد کرده است. که با استفاده از قراردادهای هوشمند و زمان بندی فرآیندها قادر به ایجاد و ارائه خدمات خاص خود می باشد. برای کمک به راه اندازی این پلت فرم کسب و کار، سرورهای ابری و سرورهای مجازی با قدرت پردازش بالا و تأخیر کم و مدل قیمت مقرون به صرفه مورد نیاز است. به همین دلیل، برای پیاده سازی این روش منحصر به فرد در بازار، ابتدا باید به دنبال یک شرکت قابل اعتماد بود که خدمات سرور ابری قابل اعتماد ارائه می دهد.

ساختن یک پایه قوی

Credits سرورهای IBM Cloud را انتخاب کرد زیرا IBM از نظر کیفیت، قیمت و خدمات پشتیبانی نسبت به رقبای خود برتر بود. مهمتر از همه، IBM Cloud Servers هیچ هزینه ای برای تراکنش های داخلی دریافت نمی کند. که استفاده از آن را در مقایسه با سایر شرکت های ارائه دهنده سرورهای ابری و سرورهای مجازی مقرون به صرفه تر می کند. علاوه بر این، IBM همچنین یکی از متخصصان برجسته در فناوری بلاک چین خصوصی است. که به Credits کمک می کند تا از دانش گسترده خود برای سرعت بخشیدن به توسعه پلت فرم خود استفاده کند.

IBM نمونه کوچکی از یک پلتفرم مبتنی بر IBM Cloud Bare Metal را برای دستیابی به زیرساخت مورد نظر Credit طراحی کرده است. این پلت فرم در میان مراکز داده سرور ابری و سرورهای مجازی ابری در سراسر جهان (ایالات متحده، برزیل، هند، سنگاپور، هلند، بریتانیا و آلمان) توزیع شده است. با وجود کمک یک مشاور اختصاصی از IBM. این شرکت اعتباری توانست خدمات خود را به صورت انبوه به سرورهای ابری IBM منتقل کند.

در حال حاضر، نسخه بتا پلتفرم بلاک چین در دسترس است. که یک پلتفرم سریع و قابل توسعه را برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز در اختیار کاربران قرار می دهد. و دارای قراردادهای هوشمند مستقل و یک ارز دیجیتال داخلی است.

بالاترین مقام ها را هدف بگیرید

به لطف قدرت و قیمت استثنایی سرورهای ابری IBM، ما می‌توانیم سرعت و هزینه‌های تراکنش بسیار بالاتری نسبت به نزدیک‌ترین رقبایمان ارائه دهیم. این پلتفرم قادر است بیش از یک میلیون تراکنش در ثانیه را پشتیبانی کند. که دارای مزیت قابل توجهی در مقایسه با ظرفیت دو ارائه دهنده بزرگ بلاک چین است که قادر به پشتیبانی از هفت تراکنش در ثانیه و 300 تراکنش در ثانیه هستند. این پلتفرم هر تراکنش را در کمتر از 0.01 ثانیه انجام می دهد. و کارمزد تراکنش در این پلتفرم در مقایسه با سایر پلتفرم ها بسیار کمتر است.

با کمک سرورهای ابری IBM، می توان از این فناوری منحصر به فرد بلاک چین برای افزایش اعتماد و امنیت در اینترنت اشیا استفاده کرد. بسیاری از شرکت ها نمی دانند از کجا باید کار با بلاک چین را شروع کنند. تجربه شرکت CREDITS در کمک گرفتن از IBM Cloud Servers می تواند راهنمای این شرکت ها باشد.

با تضمین عملکرد و مقیاس پذیری این پلتفرم، نوآوران می توانند بیشتر بر روی ساخت برنامه های غیرمتمرکز (DApps) تمرکز کنند. که منجر به برتری واقعی شرکت های خود در رقابت واقعی در بازار می شود.

مقاله استفاده از اعتبارات از بلاک چین و سرورهای ابری اولین بار در نوین پدیدار شد. ظاهر شد.