منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت کسب و کار شما

انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت کسب و کار شما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت کسب و کار شما

راهنمای انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت کسب و کار شما وب سایت شما تصویری از کل کسب و کار و فروشگاه شما است. یکی از مهم ترین مواردی که باید بدون توجه به محتوا و طراحی وب سایت خود به خاطر بسپارید، نام دامنه ای است که می خواهید انتخاب کنید. میلیون ها نام دامنه در دسترس است. علاوه بر این، دانستن اینکه کدام نام دامنه برای کسب و کار شما مناسب است ممکن است دشوار باشد.

مهم است که نامی را پیدا کنید که در بین همه رقبای شما منحصر به فرد باشد. و همچنین رتبه سئو و گوگل ریدر شما را بهبود می بخشد. می توانید بررسی کنید که آیا نام دامنه مورد نظر شما موجود است یا خیر. اما قبل از اینکه این کار را انجام دهید، هنگام انتخاب نام دامنه برای استفاده برای وب سایت تجاری خود باید عوامل مختلفی را در نظر بگیرید. برای ثبت دامنه صحیح با هاست جدید بچسبید.

انتخاب نام دامنه مناسب برای وب سایت کسب و کار شما

نکات مهم در انتخاب نام دامنه

غلط املایی

اگرچه این یک نکته واضح است، املا یک جنبه بسیار مهم در نام دامنه شما است. اگر شخصی وب سایت شما را در گوگل یا هر مرورگر وب جستجو کند و پرس و جوی جستجو با درخواست ذخیره شده در وب سایت شما مطابقت نداشته باشد. سایت‌های دیگر ممکن است قبل یا به جای سایت شما نمایش داده شوند که منجر به بازدیدهای از دست رفته و تبدیل‌های احتمالی شود.

بنابراین اگر وب سایت شما نام تجاری شما است و نام تجاری یک اصطلاح عمومی است. اما به طور غیرعادی، املای آن غیر از flickr/flicker است، بنابراین ممکن است لازم باشد یک یا چند عبارت از همان کلمه را خریداری کنید. وقتی کسی هر یک از این کلمات را جستجو می کند، به طور موثر شبکه گسترده ای ایجاد می کند. و احتمال بازدید وب سایت شما بیشتر است!

کوچک بهتر است

بهتر است از کلمات کوتاه برای نام دامنه خود استفاده کنید. زیرا برای مشتریان شما بسیار آسان است. به طور مشابه، اگر نام دامنه کسب و کار شما کوتاه باشد، احتمال اشتباه افراد کمتر است. مهم است به خاطر داشته باشید که نام دامنه ای که می خواهید برای وب سایت خود استفاده کنید نباید دارای فرمت گرامری متفاوت باشد. نکته مهمی که باید به خاطر بسپارید استفاده از نام دامنه ای است که به راحتی قابل درک باشد.

نام تجاری و هویت

نام دامنه ای که برای وب سایت خود انتخاب می کنید نیز باید نمایانگر خوبی از کسب و کار شما باشد. وقتی کسی در مورد نام دامنه شما صحبت می کند. باید بداند برند شما چیست. مطمئن شوید که یک نام دامنه منحصر به فرد انتخاب می کنید تا با سایر وب سایت های تجاری اشتباه گرفته نشوید. اگر به دلایلی نام دامنه ای که می خواهید انتخاب کنید توسط شخص دیگری خریداری شده باشد، می توانید آن را از آن شخص خریداری کنید.

می توانید مستقیماً با این شخص تماس بگیرید یا از یک کارگزار شرکتی برای خرید نام دامنه کمک بگیرید. همچنین می توانید همان نام دامنه را با پسوند دامنه سطح بالا خریداری کنید، نه آنتی ویروس معمولی.

نوین هاست دوست جدید شماست

دورنمای راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار شما ارزش هیجان را دارد. با این حال، می تواند تصمیم گیری عجولانه در مورد مسائل مهمی مانند انتخاب نام دامنه را نیز آسان کند. نام مناسب می تواند تفاوت را در نحوه ارائه موفقیت آمیز کسب و کار خود در اینترنت ایجاد کند. این پیشنهادات را در نظر بگیرید و به جستجوی خود برای نام دامنه مناسب ادامه دهید. زمانی که در مورد نام دامنه مناسب تصمیم گرفتید. برای میزبانی وب سایت و سایت خود در اینترنت باید یک ثبت کننده دامنه پیدا کنید. Digital Pacific خدمات میزبانی مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. و ما خوشحال می شویم که به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهیم. ،

این مقاله اولین مقاله در نوین در مورد انتخاب نام دامنه مناسب برای یک وب سایت تجاری است. ظاهر شد.