منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید

انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید

راه های انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید: دلایل تجاری زیادی برای مهاجرت به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید وجود دارد. این به دلایل مختلفی مانند فضای کم دیسک، خدمات و پشتیبانی ضعیف یا خرابی های مکرر سرور بستگی دارد. تغییر به یک ارائه دهنده هاست جدید می تواند شگفت انگیز باشد. با این حال، واقعاً اینطور نیست. در این مقاله نکات مهمی در این زمینه ارائه شده است. با آخرین اخبار همراه باشید!

انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید

انتخاب یک ارائه دهنده هاست جدید

چندین جنبه وجود دارد که باید هنگام انتخاب یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید در نظر بگیرید. این شامل سیستم عامل (OS)، پهنای باند و فضای دیسک مورد نیاز، زمان آپدیت و خدمات مشتری است.

نوع سیستم عامل (OS)

هنگام مهاجرت از یک ارائه دهنده سرویس میزبانی به دیگری، بهتر است به همان سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید (ویندوز یا لینوکس) بچسبید زیرا مهاجرت را آسان تر می کند. به جز دلایل بسیار خوب، سیستم عامل را تغییر ندهید. اگر قصد انتخاب یک سیستم عامل جدید را دارید، ضروری است که سیستم عامل جدید توسط ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید ارائه شود. علاوه بر این، سایت شما به یک پایگاه داده مانند MySQL یا Access نیاز دارد. در حالی که MySQL با لینوکس و ویندوز سازگار است، Access فقط با ویندوز سازگار است. بنابراین، زمانی که به یک سیستم عامل جدید مهاجرت می کنید، نگاه به این نکات منطقی است.

پهنای باند و فضای دیسک

برای انتقال آسان وب سایت، پهنای باند و فضای دیسک ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات میزبانی جدید مهم است زیرا اولین اثر سرعت و دوم فضای ذخیره سازی داده است. بررسی کنید که آیا ارائه‌دهنده سرویس جدید پهنای باند و فضای دیسک بالاتری را با همان هزینه ارائه می‌دهد یا خیر. اگر این کار را نکردند، پیشنهاد می کنیم یک تحلیل هزینه و فایده برای این دو جنبه انجام دهید. این به احتمال زیاد به شما در تصمیم گیری منطقی کمک می کند.

زمان آماده سازی

به روز رسانی ها مهم هستند زیرا وقتی وب سایت شما از کار می افتد، بازدیدکنندگان / مشتریان سایت شما ناراحت می شوند و این می تواند اعتبار سایت شما را تحت تأثیر قرار دهد. در شرایط واقعی دلار، شما می توانید به صدها یا حتی هزاران دلار برسید. سرویس جدید می تواند به 100٪ به روز رسانی ببالد که احتمال آن کمتر است. حتماً ادعاها را تأیید کنید.

علاوه بر این، هنگام انجام تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده – در ساعات اوج بار یا غیر اوج مصرف، بررسی کنید. اگر این کار را در ساعات اوج مصرف انجام دهید، احتمالاً تجارت شما ترافیک و درآمد قابل توجهی را از دست خواهد داد.

خدمات و پشتیبانی

خدمات خوب به مشتریان هنگام انتخاب یک ارائه دهنده هاست جدید بسیار مهم است. بررسی کنید که آیا خدمات مشتری 24/7 در دسترس است یا خیر. آنها باید از تماس تلفنی، پیامک یا چت زنده استفاده کنند. این گزینه ها ارتباط سریع تری را تضمین می کنند. برای بررسی قابلیت اطمینان ارائه دهنده خدمات می توانید به وب سایت ارائه دهنده خدمات میزبانی مراجعه کنید.

از وب سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

تغییر به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید شامل اطمینان از اینکه سایت شما در برابر خطرات احتمالی مانند از دست دادن فایل ها از جمله فایل های HTML، تصاویر، برنامه ها، اسکریپت ها، افزونه ها و غیره محافظت می شود. باید آنها را با نسخه پشتیبان در رایانه دیگری ذخیره کنید. شما می توانید این کار را با استفاده از FTP برای دانلود تمام فایل ها انجام دهید.

پیکربندی ایمیل

پس از انتقال سایت خود به یک ارائه دهنده هاست جدید، حتما تنظیمات ایمیل خود را دوباره بررسی کنید. انجام این کار ممکن است باعث از کار افتادن سرویس ایمیل شود.

DNS و تنظیمات آن را تغییر دهید

انتقال شما به یک ارائه دهنده سرویس میزبانی جدید کامل نمی شود تا زمانی که DNS خود را به روز نکنید و آن را به ارائه دهنده سرویس جدید ارسال کنید. تا آن زمان، ارائه دهنده خدمات جدید شما ممکن است یک آدرس IP موقت در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این آدرس IP می توانید بررسی کنید که آیا وب سایت کار می کند یا خیر. شما باید نام دامنه خود را بر اساس نیاز خود تغییر دهید. برای این کار باید با ثبت کننده دامنه تماس بگیرید. آنها در مورد چگونگی تغییر توصیه می کنند. اگر ثبت کننده دامنه شما ابزارهای داخلی داشته باشد، کار شما آسان تر خواهد شد.

لینک داخلی را ببینید

پس از تکمیل فرآیند انتقال، پیوندهای داخلی را با استفاده از ابزار بررسی پیوند بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که همه پیوندها همانطور که قبل از انتقال انجام می شد انجام می شود. علاوه بر این، فایل های گزارش و خطاها را بررسی کنید و مشکلات را بررسی کنید.

تست وب سایت جدید

پس از مهاجرت، مهم است که سایت خود را به طور کامل بررسی کنید، اگر به خوبی کار می کند. به طور خاص، ظاهر و ظاهر صفحات وب داخلی شامل فرم ها، برنامه ها، افزونه ها و غیره را بررسی کنید.

لغو حساب قدیمی

پس از بستن تمام فرآیندهای مربوط به انتقال، باید حساب خود را با ارائه دهندگان خدمات میزبانی قبلی خود ببندید. عاقلانه است که حساب را به مدت یک هفته به عنوان یک گزینه پشتیبان نگه دارید، تا زمانی که مطمئن شوید که انتقال به درستی انجام شده است.

به بازدیدکنندگان و مشتریان خود از پیشرفت انتقال میزبانی خود اطلاع دهید

حتماً پیامی در صفحه وب خود بگذارید و از بازدیدکنندگان خود بخواهید که هنگام از کار افتادن سایت شما صبور باشند. به نظر می رسد که شما نگران مشکل مخاطب خود هستید. همچنین به افزایش اعتبار سایت شما کمک می کند. این شامل مواردی مانند وب سایت کسب و کار شما، مدیریت سود و انتقال است. با این حال، انتقال می تواند روان باشد، مشروط بر اینکه به درستی برنامه ریزی کنید و به طور موثر اجرا کنید.

به آن امتیاز دهید

موقعیت انتقال به یک ارائه دهنده خدمات میزبانی جدید برای اولین بار در نوین هاست است. ظاهر شد.