منو سایت

بخش سوم وب جهانی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بخش سوم وب جهانی

بخش سوم وب جهانی

انواع دیگر منابع وب

مدیریت انواع منابع به نرم افزار نصب شده روی هاست مشتری و تنظیمات و پیکربندی آن بستگی دارد. زمانی که نرم افزار مربوطه در دسترس باشد. همه انواع اسناد و تصاویر بسته به نرم افزار مرورگر و نوع سیستم عامل معمولاً به صورت خودکار (ویندوز، گفتگو) ارائه می شوند. هنگامی که نوع منبع مدیریت نمی شود، معمولاً می توان در یک فایل محلی ذخیره کرد. برای مدیریت منابع سیستم های مختلف وب مانند ایمیل، مرورگرها معمولا از نرم افزارهای مختلفی استفاده می کنند. اگر نرم افزاری نوع منبع را مدیریت نکند، یک پیغام خطای ساده نمایش می دهد.

بخش سوم وب جهانی

طرح

وب برای دسترسی به تجهیزات کامپیوتری، مناسب ترین شکل ترمینال کامپیوتر در حالت متنی، کامپیوترهای شخصی، PDA و غیره طراحی شده است. این دسترسی عمومی به طور کلی به جهانی بودن پروتکل اینترنت بستگی دارد. دوم، بر انعطاف پذیری رندر صفحات وب ارائه شده توسط HTML متکی است. علاوه بر این، HTTP این فرصت را برای ناوبران فراهم می‌کند تا در مورد هر نوع منبع مذاکره کنند. در نهایت، CSS را می‌توان به روش‌های مختلفی ارائه کرد، که برای مطابقت با ابزارهای مورد استفاده انتخاب می‌شود، برای این استاندارد W3C به منظور مقایسه ابزارهای مورد استفاده برای ایجاد محتوا با کسانی که آن را می‌خوانند، ایجاد شد. هنگامی که استقلال ایجاد شد، به آن می‌گویند. سازگاری دسترسی به وب برای افراد دارای معلولیت نیز در قالب برنامه های دسترسی به وب، کانون توجه اصلی است.

طبقه بندی

فن آوری های وب هیچ صفحه وب را بین سازمان ها به جز وب سایت ها پیوند نمی دهد. هر صفحه وب ممکن است حاوی پیوندهایی به منابع دیگر در اینترنت باشد. ایجاد پیوند نیازی به هیچ اقدامی از سوی منبع ندارد. هیچ رجیستری مرکزی از صفحات یا پیوندهایی به سایت ها وجود ندارد. تنها رجیستری مورد استفاده این است که DNS یک پایگاه داده توزیع شده است که میزبان ها را لیست می کند و برای همه سیستم های مبتنی بر اینترنت مفید است. این طراحی غیر متمرکز باید تشویق شود و منجر به افزایش سریع حجم وب شده است.

او همچنین بر توسعه سایت هایی تمرکز کرد که اطلاعات را در سایر سایت ها مانند دایرکتوری ها و موتورهای جستجو جمع آوری می کردند. بدون این سایت ها یافتن اطلاعات در وب بسیار دشوار خواهد بود. رویکرد مخالف، پورتال وب، به معنای تلاش برای متمرکز کردن هرچه بیشتر اطلاعات و خدمات در یک مکان است.

فن آوری

وب مبتنی بر فناوری های اینترنتی است، از جمله TCP/IP برای انتقال داده، تبدیل نام میزبان DNS به آدرس IP و نشان دادن انواع MIME. رمزگذاری کاراکتر استاندارد و فرمت های تصویر دیجیتال GIF و JPEG به طور مستقل طراحی شده اند.

فناوری های سرور

علاوه بر پروتکل‌های ارتباطی و فرمت‌های داده‌ای که در شبکه جهانی وب رد و بدل می‌شوند، تعدادی فناوری برای استفاده از وب سرور برای وب استفاده می‌شود. از آنجایی که این فناوری ها سرور را ترک نمی کنند، توسط کنسرسیوم وب جهانی استاندارد نشده اند.

به آن امتیاز دهید

قسمت سوم نوشته شده توسط شبکه جهانی وب اولین قسمت در نوین است. ظاهر شد.