منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهبود رتبه در نتایج جستجو و امکان استفاده از سایتی با هاست با کیفیت بالا

بهبود رتبه در نتایج جستجو و امکان استفاده از سایتی با هاست با کیفیت بالا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
بهبود رتبه در نتایج جستجو و امکان استفاده از سایتی با هاست با کیفیت بالا

نحوه بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو: آیا می دانید یکی از عواملی که گوگل برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند سرعت است؟ گوگل می خواهد بهترین سایت را با توجه به متن جستجو نشان دهد. اگر چندین سایت در جستجو ظاهر شوند، بسیار شبیه هستند. گوگل به دلیل عملکرد بهتر می تواند به راحتی سایت های سریع تری را نشان دهد.

بهبود رتبه در جستجوها و امکان استفاده از سایت با هاست با کیفیت بالا

زیرا یک وب سایت کند به طور بالقوه می تواند در گوگل رتبه پایینی داشته باشد. شما می خواهید روی سرعت بارگذاری وب سایت خود تمرکز کنید. یک عامل اصلی در سرعت وب سایت، گزینه های میزبانی سریع است. اگر در بازار میزبانی وب سریع هستید. پیشنهاد میکنم حتما از نوین هاست دیدن کنید. آنها تعدادی ویژگی در دسترس دارند تا مطمئن شوند سایت شما بهینه شده است. همچنین شامل:

  • سرور خود را با کاربران بیش از حد بارگیری نکنید
  • اتصال به اینترنت سه گانه
  • سخت افزار سرور برتر
  • منبع تغذیه بی سیم 300 کیلو ولت آمپر
  • ضمانت 99.9% آپتایم (البته قابلیت اطمینان سایت به اندازه سرعت سایت در رتبه بندی جستجو مهم است)

با انتخاب میزبان مناسب، رتبه سایت را در نتایج جستجو بهبود دهید

همانطور که سرعت بارگذاری تنها یکی از عواملی است که گوگل برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کند. جدا از سرعت هاست شما، روی عوامل موثر بر عملکرد سایت شما نیز تاثیر می گذارد. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید سایت خود را ویرایش کنید تا آن را سریعتر کنید. حتما به Google Webmaster Tools بروید. این ابزار با هر حساب میزبانی در نوین هاستینگ سازگار است.

بخش Site Performance Google Webmaster Tools به شما نشان می دهد که گوگل با چه سرعتی هر یک از صفحات شما را بارگیری می کند. شما می توانید توجه بیشتری به بارگذاری سریع صفحات خود داشته باشید. همچنین ممکن است بخواهید افزونه Speed ​​Pages Firefox را امتحان کنید. Page Speed ​​صفحات سایت شما را تجزیه و تحلیل می کند و توصیه های خاصی در مورد کارهایی که می توانید برای سرعت بخشیدن به هر یک از آنها انجام دهید ارائه می دهد.

حتی اگر به اندازه سرعت سایت خود نگران رتبه بندی جستجوی خود نباشید، باز هم باید روی عملکرد سایت خود تمرکز کنید. برآوردهای فعلی این است که بازدیدکنندگان وب سایت به طور متوسط ​​4 ثانیه منتظر می مانند تا تصمیم بگیرند که آیا در سایت بمانند یا پرش کنند. اگر بارگذاری سایت شما بیش از حد طول بکشد، این احتمال وجود دارد که بازدیدکنندگان قبل از اینکه فرصتی برای دیدن سایت شما داشته باشند، آن را ترک کنند.

به آن امتیاز دهید

بهبود رتبه در نتایج جستجو و توانایی استفاده از سایتی با میزبانی با کیفیت بالا در یک هاست جدید رتبه اول را دارد. ظاهر شد.