منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راهنمای انتخاب سرور مجازی برای یک شرکت تجاری

راهنمای انتخاب سرور مجازی برای یک شرکت تجاری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهنمای انتخاب سرور مجازی برای یک شرکت تجاری

آموزش و راهنمای انتخاب سرور مجازی – وی پی اس برای شرکت تجاری با هاست مدرن: سیسکو تخمین می زند که تا سال 2024، 88 درصد از حجم کاری تجاری جهان بر روی سرورهای ابری انجام و ذخیره می شود. در حال حاضر، بسیاری از سازمان ها از یک روش ترکیبی استفاده می کنند که شامل ترکیبی از سرورهای اختصاصی و مجازی برای ذخیره داده ها و اطلاعات خود است. هنگام انتخاب سرور اختصاصی یا مجازی، عوامل مختلفی از جمله بودجه، عملکرد مورد نیاز، منابع و موارد دیگر باید در نظر گرفته شود. برای بررسی کلی عوامل مهم در انتخاب سرور مناسب با نوآورانه هاست همراه باشید.

انتخاب سرور مجازی برای یک شرکت تجاری

بودجه

یکی از مزایای اصلی مجازی سازی صرفه جویی در هزینه است. مطالعات موردی نشان می دهد که کسب و کارها می توانند با پیاده سازی مجازی سازی سالانه ده ها یا حتی صدها هزار دلار صرفه جویی کنند. هنگام پرداخت ماهانه برای مجازی سازی می توانید در موارد زیر صرفه جویی کنید:

  • سخت افزار
  • گسترش
  • ابزار
  • احتمالات
  • متخصص منابع انسانی

علاوه بر این، مجازی سازی شرکت های تجاری را قادر می سازد. در صورت تغییرات جزئی، آنها می توانند سیستم خود را گسترش دهند یا اندازه آن را کاهش دهند. با استفاده از مجازی سازی، دیگر نیازی به پرداخت هزینه برای خرید سرورها و خدمات برای افزایش یا کاهش مقیاس خدمات ندارید.

جشن

هر سروری را که انتخاب می کنید، ضروری است که درک کاملی از نیازهای کسب و کار خود داشته باشید. یک ارائه دهنده معتبر خدمات مجازی سازی می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد. و کمک می کند تا شما را در طول فرآیند راهنمایی کند و بفهمید کدام داده ها، برنامه ها و فرآیندها برای عملکرد و سلامت شرکت تجاری شما حیاتی هستند. برخی از برنامه ها نسبت به ریسک های عملکرد حساس تر هستند. آنها ممکن است به منابع سرور اختصاصی تری نیاز داشته باشند.

در موارد دیگر، وقتی صحبت از دستگاه هایی می شود که به ندرت مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است حاضر باشید عملکرد و سرعت را فدای صرفه جویی در هزینه کنید. فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید. صرفه جویی در هزینه یا بهبود عملکرد و سرعت، بنابراین کار با لوازم اختصاصی یا ارائه دهندگان خدمات مجازی سازی بیشترین رضایت را برای شما به همراه خواهد داشت. داشتن درک کامل و دقیق از عملکردهای اساسی شرکت تجاری شما بسیار مهم است.

تداوم شرکت

زیرا سرورهای مجازی معمولا در خارج از شرکت یا موسسه شما قرار دارند. شما یک مزیت بزرگ دارید و آن توانایی بازیابی سریع سیستم در صورت بروز بحران است. در بسیاری از موارد، ارائه دهندگان سرور مجازی می توانند برنامه های تداوم کسب و کار شما را با برنامه ریزی مناسب برای کاهش ریسک تا حد زیادی بهبود بخشند. هنگام تصمیم گیری، توانایی شرکت تجاری خود را برای آسیب احتمالی به تجهیزات و دارایی های شرکت یا دوره هایی که شرکت شما به داده ها و اطلاعات دسترسی ندارد، در نظر بگیرید.

کاهش خطر

کاهش خطر در نهایت به پیکربندی و تنظیمات سرور اختصاصی یا مجازی شما بستگی دارد. اگر تمام فایل های کاری و اطلاعات شرکت خود را در یک دستگاه یا در داخل شرکت تجاری یا در یک محیط مجازی که توسط شرکت تامین کننده ارائه شده است، نگهداری کنید. در صورت خرابی یا خرابی سیستم، با یک فاجعه فاجعه بار مواجه خواهید شد.

در بسیاری از موارد، شرکت ها از شرکت های مختلف خدمات مجازی سازی استفاده می کنند که خدمات مناسبی را برای محافظت از اطلاعات شرکت در برابر خرابی سخت افزار و همچنین تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات داخل و خارج از شرکت ارائه می دهند. آنها می توانند خطر را به میزان قابل توجهی کاهش دهند.

امنیت اطلاعات

امنیت سرور اختصاصی یا مجازی تا حد زیادی به پیکربندی سرور، دانش کارکنان و محیط بستگی دارد. مانند کاهش ریسک، این عوامل بر اساس نیازهای منحصر به فرد شرکت و منابع داخلی متفاوت است. انتقال فایل های کاری و اطلاعات به سرور مجازی برای چندین سازمان با حداقل بودجه یا سخت افزار. می تواند دستاوردهای قابل توجهی در حفاظت از امنیت شرکت تجاری داشته باشد.

کنترل فضا و محیط

حجم داده های بسیاری از سازمان ها به سرعت در حال رشد است که می تواند چالش های فضایی برای تیم های فناوری اطلاعات ایجاد کند. اگر فضای کافی برای ذخیره و نگهداری داده ها و کنترل دمای سرورهای خود ندارید، شاید وقت آن رسیده است که از سرورهای اختصاصی خود یا فضای جانبی برای مجازی سازی استفاده کنید. با افزایش حجم داده ها، حفظ دما و رطوبت مناسب می تواند مشکلات بیشتری را برای شما ایجاد کند.

دانش کارکنان

آیا کارکنان شما دانش و دانش گسترده ای برای مدیریت صحیح خرید سرور، نگهداری، پیکربندی و امنیت دارند؟ شاید مهمتر از آن، آیا آنها بهترین راه ها را برای افزایش کارایی و صرفه جویی در هزینه می دانند؟ انتقال عملیات تجاری به یک سرور مجازی می‌تواند تیم فناوری اطلاعات شما را از مسائل مربوط به ذخیره‌سازی داده و مدیریت سرور رها کند و به آن‌ها اجازه دهد روی اولویت‌های دیگر و فرصت‌های صرفه‌جویی در هزینه تمرکز کنند.

رشد حجم کار پیش بینی شده

زمانی که سیستم شما مجازی است، تنها با یک تعامل ساده می توانید به راحتی حافظه یا قدرت پردازش سیستم خود را افزایش دهید. در بیشتر موارد، افزایش یا کاهش حجم و عملکرد سرور مجازی برای شما آسان است، زیرا شما مالک سرور یا مسئول نصب، پیکربندی و ارزیابی آن نیستید. اگر داده ها یا برنامه های مورد نیاز شرکت شما خیلی سریع و ناگهانی رشد کنند، می توانید با استفاده از انتقال سریع سیستم به سرورهای مجازی، مقدار قابل توجهی در منابع و زمان صرفه جویی کنید.

برنامه های مهاجرت سیستم

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها ترجیح می دهند فایل های کاری خود را به تدریج و به مرور زمان به سرورهای مجازی منتقل کنند. اگر شما هم چنین برنامه ای دارید، می توانید در مورد ابزارهای انتقال سیستم و همچنین سازگاری برنامه ها با ارائه دهنده سرور مجازی مورد نظر صحبت کنید. اجازه ندهید ترس از مهاجرت پیچیده مانع تصمیم شما برای رفتن بیشتر به فضای مجازی شود.

اکثر کسب و کارها دریافته اند که مهاجرت به مجازی سازی موفقیت آمیز است، حتی اگر در طول زمان کند باشد. آسان تر از آن است که فکر می کنند. اجازه ندهید ترس از مهاجرت پیچیده مانع تصمیم شما برای استفاده از سرور مجازی به عنوان سرور اصلی شرکت شما شود. اکثر کسب و کارها و سازمان ها دریافته اند که انتقال به یک سرور مجازی، حتی اگر به آرامی در طول زمان انجام شود، بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کردند.

نوع داده

برخی از انواع فایل های کاری اهمیت چندانی ندارند. و ممکن است نیازی به انتقال آنها به سرور مجازی نباشد. ممکن است فایل‌های داده‌ای ویژه‌ای داشته باشید که حاوی اطلاعاتی در مورد پرداخت‌ها، سلامت سیستم یا انواع دیگر اطلاعاتی است که به طور منظم و دوره‌ای مورد نیاز است. نیستند؛ در این موارد، استفاده از سرور اختصاصی اصلی که از قبل دارید، ممکن است گزینه خوبی برای ذخیره این فایل ها باشد.

در یک مطالعه موردی در کالج وست مینستر، تیم فناوری اطلاعات تصمیم گرفت از سرورهای اختصاصی برای ذخیره فیلم های ضبط شده توسط دوربین ها استفاده کند در حالی که بیشتر حجم کار کلی را روی یک سرور مجازی ذخیره می کند. دلیل این تصمیم این بود که اگرچه این ضبط ها مهم بودند. اما جزو وظایف و وظایف اصلی سازمان به حساب نمی آمدند. تیم فناوری اطلاعات کالج متوجه شد که با استفاده از یک سرور اصلی که قبلاً متعلق به کالج بود، می توانند مسئولیت ذخیره و نگهداری این داده ها را به سیستم های داخلی و سرورهای اختصاصی منتقل کنند.

الزام به رعایت استانداردها و قوانین

برای یک سرور مجازی برای یک شرکت تجاری، مهم است که توانایی خود را برای حفظ انطباق با HIPAA، PCI، Sarbanes-Oxley یا سایر الزامات نظارتی به دقت ارزیابی کنید. سرورهای اختصاصی و مجازی باید تمام استانداردهای تعیین شده در قانون را رعایت کنند. به طور معمول، این انطباق توسط حسابرسان مستقل اندازه‌گیری و تأیید می‌شود.

نگارش راهنمای انتخاب سرور مجازی شرکت تجاری اولین بار در نوین می باشد. ظاهر شد.