منو سایت

راهنمای نهایی امنیت وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راهنمای نهایی امنیت وردپرس

امنیت وردپرس یک موضوع مهم برای هر صاحب وب سایت است. گوگل هر هفته حدود 20000 وب سایت را برای بدافزار و حدود 50000 وب سایت را برای فیشینگ در لیست سیاه قرار می دهد. اگر وب سایت شما برای شما مهم است، پس باید به بهترین شیوه های امنیتی وردپرس توجه کنید. در این پست، تمام نکات امنیتی برتر وردپرس را برای محافظت از وب سایت شما در برابر هکرها و بدافزارها به اشتراک می گذاریم.

در حالی که هسته وردپرس بسیار امن است و به طور منظم توسط صدها توسعه دهنده آزمایش می شود، امن تر کردن وب سایت وردپرس شما می تواند دلهره آور باشد. ما معتقدیم که امنیت فقط به معنای حذف ریسک نیست. همچنین باید به فکر کاهش خطرات آینده باشیم. به عنوان صاحب وب سایت، چندین کار وجود دارد که می توانید برای بهبود امنیت وردپرس انجام دهید. در اینجا چند مرحله عملی وجود دارد که می توانید برای بهبود امنیت وردپرس خود انجام دهید. در این پست و پست بعدی در مورد این اقدامات توضیح خواهیم داد. با آخرین اخبار همراه باشید!

چرا امنیت وب سایت مهم است؟

یک سایت وردپرسی هک شده می تواند به درآمد و اعتبار کسب و کار شما آسیب جدی وارد کند. هکرها می توانند اطلاعات کاربر و رمز عبور را بدزدند و نرم افزارهای مخرب نصب کنند و حتی نرم افزارهای مخرب را بین کاربران شما توزیع کنند. در بدترین حالت، آنها می توانند شما را وادار کنند که برای بازگرداندن وب سایت خود پولی بپردازید.

راهنمای نهایی امنیت وردپرس

در مارس 2016، گوگل گزارش داد که به بیش از 50 میلیون کاربر هشدار داده شد که وب سایت هایی وجود دارند که ممکن است حاوی بدافزار یا سرقت اطلاعات باشند. علاوه بر این، گوگل هر هفته حدود 20000 وب سایت را برای بدافزار و تقریبا 50000 وب سایت را برای فیشینگ در لیست سیاه قرار می دهد. اگر وب سایت شما یک تجارت است، پس باید به امنیت وردپرس خود توجه بیشتری داشته باشید.

همانطور که یک صاحب کسب و کار مسئولیت حفاظت از محل فروشگاه فیزیکی خود را دارد، به عنوان یک صاحب کسب و کار آنلاین، مسئولیت محافظت از وب سایت کسب و کار شما بر عهده شماست. همانطور که صاحبان فروشگاه های فیزیکی و کسب و کارها مسئول امنیت فروشگاه های خود هستند، صاحبان وب سایت و مشاغل آنلاین نیز مسئول امنیت وب سایت خود هستند.

وردپرس یک نرم افزار متن باز است که به طور مرتب نگهداری و به روز می شود. به طور پیش فرض، وردپرس به طور خودکار به روز رسانی های جزئی را نصب می کند. برای نسخه های اصلی باید به صورت دستی آپدیت کنید. وردپرس همچنین دارای هزاران افزونه و تم است که می توانید در وب سایت خود نصب کنید. این پلاگین ها و تم ها توسط توسعه دهندگان شخص ثالث ایجاد شده اند که به طور منظم به روز می شوند. این به روز رسانی های وردپرس برای امنیت و ثبات سایت وردپرس شما ضروری است. باید مطمئن شوید که هسته وردپرس، افزونه ها و تم های شما به روز هستند.

رمز عبور قوی و مجوز کاربر

رایج ترین هک وردپرس برای استفاده از رمزهای عبور سرقت شده. می توانید با تنظیم رمزهای عبور قوی کار را برای هکرها سخت کنید. نه فقط برای ناحیه مدیریت وردپرس، بلکه برای حساب‌های FTP، پایگاه‌های داده، حساب‌های میزبانی وردپرس و آدرس‌های ایمیل حرفه‌ای. دلیل اصلی اینکه مبتدیان استفاده از رمزهای عبور قوی را دوست ندارند این است که به خاطر سپردن آنها سخت است. خب، دیگر نیازی به یادآوری رمزهای عبور ندارید. می توانید از یک نرم افزار مدیریت رمز عبور استفاده کنید.

راه دیگر برای کاهش ریسک این است که هرگز به حساب وردپرس خود دسترسی نداشته باشید تا زمانی که به طور کامل مالک آن شوید. اگر نویسنده یا تیم مهمان بزرگی دارید، قبل از افزودن کاربران و نویسندگان جدید به سایت وردپرسی خود، مطمئن شوید که نقش ها و قابلیت های کاربر در وردپرس را درک کرده اید.

نقش ها و قوانین میزبانی وردپرس

سرویس میزبانی وردپرس شما یکی از مهمترین نقش ها را در امنیت سایت وردپرس شما ایفا می کند. ارائه دهندگان هاست خوب در ایران مانند نگار نوین و نوین هاست اقدامات بیشتری را برای محافظت از سرورهای شما در برابر تهدیدات رایج انجام می دهند.

با این حال، میزبان شما منابع سرور را با بسیاری از مشتریان دیگر به اشتراک می گذارد. این خطر آلودگی بین سایتی را به همراه دارد، جایی که یک هکر می تواند از یک سایت همسایه برای حمله به وب سایت شما استفاده کند. تیم فنی ما استفاده از سرورهای مجازی یا هاست ارزان را برای میزبانی وب سایت خود پیشنهاد می کند.

استفاده از خدمات میزبانی مدیریت شده وردپرس بستر امن تری را برای وب سایت شما فراهم می کند. شرکت های میزبان وردپرس مدیریت شده، پشتیبان گیری خودکار منظم، به روز رسانی خودکار وردپرس و تنظیمات امنیتی پیشرفته تر را برای محافظت از وب سایت شما ارائه می دهند.

امنیت وردپرس در مراحل آسان

ما می دانیم که بهبود امنیت وردپرس می تواند یک فکر ترسناک برای مبتدیان باشد. پس از اینکه هزاران کاربر وردپرس خود را با فایروال سخت افزار امنیتی وردپرس خود در نوین هاست کمک کردیم، به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید امنیت وردپرس خود را تنها با چند کلیک (بدون نیاز به کدنویسی) بهبود بخشید. در پست بعدی در مورد این مراحل خواهیم گفت. پیروز و موفق باشید

این اولین پست در نوین راهنمای نهایی امنیت وردپرس است. ظاهر شد.