منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راه هایی برای بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر و صرفه جویی در پهنای باند

راه هایی برای بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر و صرفه جویی در پهنای باند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه هایی برای بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر و صرفه جویی در پهنای باند

در این پست به بررسی راه های بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر، صرفه جویی در پهنای باند، رتبه بهتر در نتایج گوگل و … می پردازیم. با آخرین اخبار همراه باشید!

بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر

اول و مهمتر از همه، تصاویر

شما باید تصاویر خود را قبل از قرار دادن آنها در وب سایت یا وبلاگ خود بهینه کنید. اگر مک دارید. یک برنامه عالی به نام ImageOptim وجود دارد. که به شما امکان می دهد با فرمت های مختلف تصویر از جمله PNG. و JPG سازگار شوید. این کار باعث کاهش حجم تصویر می شود. در حالی که کیفیت عکس را به خطر نمی اندازد. کیفیت تصویر تقریباً ثابت باقی می ماند. ابزارهای ویندوز شامل PNGOut و SuperPNG (یک افزونه فتوشاپ) است.

کاهش استفاده از تصویر

از شیب های CSS3 استفاده کنید. در حالی که فقط نسخه های جدیدتر مرورگرهای اصلی از آنها پشتیبانی می کنند. اکثر بازدیدکنندگان شما احتمالاً از نسخه جدیدتر مرورگری که استفاده می کنند استفاده می کنند. از اینترنت اکسپلورر 10، باید از CSS غیر استاندارد خود استفاده کنید. استفاده از گرادیان CSS برای کار در اینترنت اکسپلورر 9 و پایین تر. با این حال، از Internet Explorer 10 و نسخه های بعدی، سبک های CSS به طور کامل پشتیبانی می شوند.

استفاده از پلاگین های کش وردپرس

“WP Super Cache” یک افزونه وردپرس است که صفحات وردپرس را کش می کند. این بدان معنی است که صفحات سریعتر بارگذاری می شوند. به خصوص اگر وبلاگ شما ترافیک زیادی داشته باشد. این می تواند تفاوت بین نیاز به یک محیط میزبانی قدرتمندتر باشد. بنابراین از افزونه استفاده کنید زیرا سرعت آن را بهبود می بخشد، به خصوص در وبلاگ های پرقدرت.

css خود را فشرده کنید

MinifyCSS.com همچنین یک مینی فایزر CSS رایگان ارائه می دهد. این می تواند به طور چشمگیری حجم فایل CSS شما را کاهش دهد. و اگر می‌خواهید بالاترین نسبت فشرده‌سازی را داشته باشید، بر خوانایی تأثیر می‌گذارد، اما زمانی که می‌خواهید تنظیمات را انجام دهید، می‌توانید نسخه‌ای خوانا و ناخوانا داشته باشید. تناقض فشرده سازی CSS در صورتی است که آن را روی بالاترین تنظیم قرار دهید. فشرده سازی موجود تمام کاری که می توانید برای بهبود آن انجام دهید این است که روی سبک CSS فشرده کار کنید و سپس دوباره فشرده سازی کنید. برای ایجاد تغییرات به روش سمت سرور.

فشرده سازی HTML

همچنین می توانید کد HTML خود را با استفاده از ابزارهای آنلاین رایگان فشرده کنید. کتابخانه jQuery را در وب سایت/سرور مجازی خود ذخیره نکنید. آیا از کتابخانه jQuery استفاده می کنید؟ اگر این کار را انجام می دهید، خرید هاست جی کوئری را در وب سایت خود قرار ندهید. از یک CDN رایگان استفاده کنید که در طول زمان باعث صرفه جویی در پهنای باند می شود.

آیا وبلاگ یا سایت شما هنوز کند است؟

اگر به ویجت یا افزونه خاصی در وبلاگ خود نیاز ندارید، آنها را حذف کنید زیرا این می تواند یکی دیگر از ویژگی های عملکرد بارگذاری سایت شما باشد.

امیدواریم بهینه سازی سایت برای بارگذاری سریعتر برای شما مفید بوده باشد، موفق و پیروز باشید.

نوین هاست، ارائه دهنده خدمات هاست و سرورهای مجازی

به آن امتیاز دهید

Naveen اولین کسی است که روش هایی برای بهینه سازی سایت ها برای بارگذاری سریع تر و صرفه جویی در پهنای باند می نویسد. ظاهر شد.