منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل + 10 نکته مهم

سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل + 10 نکته مهم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل + 10 نکته مهم

سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل: به‌روزرسانی Google Panda 2022 تغییرات زیادی را در استراتژی‌های جستجوی اینترنتی ایجاد کرد. برای جایگزینی الگوریتم جدید. اصولا پاندا راهی برای به روز رسانی رتبه سایت ها در گوگل است. ایده پیاده سازی پاندا، تبلیغ وب سایت های با کیفیت بالا و وب سایت های با کیفیت پایین بود. با آخرین اخبار همراه باشید.

سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل

علاوه بر این، پاندا از مرورگرهای انسانی برای ارزیابی کیفیت بسیاری از وب سایت ها استفاده می کند. به دلیل سرعت، کیفیت و طراحی در هنگام رمزگشایی، یکی از بهترین ها است. در ابتدا، این تغییرات به نفع ارائه دهندگان اخبار و همچنین سایت های شبکه های اجتماعی است. در حالی که سایت هایی که در آنها میزان قابل توجهی تبلیغات داشتند. خودش را از نردبان پایین کشید.

بدیهی است که همه وب‌سایت‌ها فقط رتبه‌بندی انسانی نیستند، بلکه نمونه‌برداری شده‌اند. که سپس معیاری را برای ارزیابی دیگران تعیین می کند. سپس ماشین ها اقدام به رتبه بندی وب سایت ها بر اساس معیارهای تعیین شده توسط انسان می کنند.

تغییراتی صورت گرفته و برخی بهبود یافته اند و برخی آسیب دیده اند. وب سایت SEO شما باید با تغییرات سازگار شود، زیرا این پاندا به این زودی منقرض نخواهد شد.

الگوریتم پانداهای گوگل

پاندا عاشق مواد تازه و به روز است. یا هر چیزی که می‌خواهید آن را بنامید، فقط مطمئن شوید که کیفیت بالایی دارد، به این معنی که تمام محتوای تولید شده به طور خودکار را حذف کنید، فهرست‌بندی را مسدود کنید، و محتوای با کیفیت پایین را در سراسر وب خزیدن کنید. مواردی مانند غیرفعال کردن را به حداقل برسانید. سایت شما.

 1. مراقب کیفیت بک لینک های خود باشید، زیرا می توانند تنبیه کننده باشند. در حالی که آنها مهم هستند، باید از کیفیت خوب پیوندها اطمینان حاصل کنید، زیرا این می تواند به رتبه پایین کمک کند.
 2. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی در چندین صفحه ظاهر نمی شوند. در حالی که برخی از سایت ها ممکن است روی مقالات مشابهی کار کنند که بر روی یک کلمه کلیدی تمرکز دارند. ببینید چگونه از شر آنها خلاص شوید. زیرا این تکرار وب سایت شما را به پایین می کشاند.
 3. از شر اشتباهات سایت خود خلاص شوید. از جمله اشتباهات گرافیکی و دستوری و اشتباهات املایی.
 4. مثل همیشه در مورد سئو، محتوای منحصر به فرد به معنای استفاده از محتوای تازه خود برای اشتراک گذاری است، به جای کپی کردن مقالات و آثار از سایت های دیگر.
 5. کیفیت یک تبلیغ بهتر از کمیت آن است. این بدان معناست که از داشتن تبلیغات کمتر در سایت خود سود خواهید برد. برای بهبود موتورهای جستجو، تبلیغات بسیار کم هزینه را انتخاب کنید، نه اختصارات.

هم

 1. پاندا با مهربانی بر اساس اصل “بقای قوی” نمایش داده می شود. بنابراین صفحات وب با بهترین کیفیت خود را حفظ کنید و صفحات وب با کیفیت پایین را حذف کنید.
 2. وقتی نوبت به پاراگراف ها می رسد، رد شدن از 1،2،3 آسان است. صفحات با پاراگراف های کم می توانند رتبه شما را خراب کنند.
 3. از شر محتوای تکراری خلاص شوید پاندا عاشق محتوای تازه و با کیفیت است. شما باید شاهد ظهور این الگو باشید.
 4. از بین بسیاری از پیوندهای وابسته انتخاب کنید. دوز سالم خوب است، اما برای بسیاری از افراد یک گزینه است و می تواند مجازات شود. همچنین می توانید nofollow را فعال کنید تا به شما در رسیدن به هدفتان کمک کند.
 5. موارد دیگری که باید در نظر بگیرید. این موارد عبارتند از: ارسال تعداد زیادی لینک خروجی با کلمات کلیدی، لینک های داخلی با کیفیت پایین و حداقل محتوای تکراری.

به آن امتیاز دهید

مقاله سازگاری با الگوریتم پاندا گوگل + 10 نکته مهم اولین در نوین است. ظاهر شد.