منو سایت

سرورهای ابری: سرورهای مجازی نسل بعدی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرورهای ابری: سرورهای مجازی نسل بعدی

سرورهای ابری: نسل بعدی سرورهای مجازی: یکی از بزرگترین ارائه دهندگان IaaS مستقر در هلند TodayVPP را راه اندازی کرده است. یک پروژه جدید و انقلابی خصوصی مجازی (VPS). بر اساس فناوری OpenStack Cloud Server، محصول جدید به مشتریان این امکان را می دهد که از تمام مزایا از جمله OpenStack Cloud Server بهره مند شوند. ثبات بالا و افزایش دسترسی بدون پیچیدگی استفاده و مدیریت VPS. برخلاف هنجار فعلی بازار، مشتریان مستحق یک مدل پرداخت جدید هستند. این به آنها امکان می دهد به جای پرداخت ماهانه، ساعتی پرداخت کنند.

مشتریان از پلت فرم NextVPS استفاده می کنند. آنها می توانند بر روی یک پلت فرم تخصصی و مقیاس پذیر اجرا شوند که دارای گواهینامه ISO 9001، ISO 27001 و NEN 7510 است. علاوه بر این، مشتریانی که این راه‌حل را انتخاب می‌کنند، می‌توانند یک قدم به پیروی از GDPR نزدیک‌تر شوند، زیرا با یک سازمان در اتحادیه اروپا توافق دارند.

سرورهای ابری: سرورهای مجازی نسل بعدی

سه نسخه از داده‌های مشتری در یک مرکز داده ذخیره می‌شوند، از جمله ذخیره‌سازی SSD مزایای NextVPS شامل ترافیک نامحدود داده، دسترسی به منابع بلافاصله پس از راه‌اندازی، و انعطاف‌پذیری برای تمدید یا پایان سرویس در هر زمان است.

کریس دی جونگ، مدیر عامل شرکت Cloud Server: “با NextVPS، ما در حال معرفی یک استاندارد جدید از نظر VPS هستیم. علاوه بر سرعت، انعطاف پذیری و کیفیت قیمت نسبتا خوب، خدمات شخصی یکی از نقاط کانونی ما است. این واقعیت که کاربران می توانند بدون نیاز به مهاجرت به محیط های خود به OpenStack حرکت کنند. این چیزی است که این پلتفرم را خاص می کند. ،

مشتریان هنگام ایجاد VPS به پورتال سلف سرویس دسترسی دارند. جایی که آنها می توانند یک سیستم عامل از پیش نصب شده، میان افزارهای معمول و بسته های کاربردی و/یا کنترل پنل ها را انتخاب کنند، پورتال همچنین اطلاعاتی در مورد حساب ها و فاکتورها و مصرف منابع خریداری شده ارائه می دهد. سرور ابری مسئول مدیریت عملیاتی سخت افزار و نرم افزار زیربنایی است.

با پلت فرم NextVPS، سرورهای ابری توافق نامه های سطح سرویس جدید و ویژگی های پشتیبانی را ارائه می دهند. با یک SLA، مشتری دقیقاً می داند که از نظر در دسترس بودن چه انتظاری دارد. و مسئولیت سرور ابری در ارائه NextVPS چیست. این سرویس را می توان در هر زمان و بدون عقد قرارداد بلند مدت خریداری کرد.

مزایای سرورهای ابری:

  • در دسترس بودن پلت فرم
  • ذخیره سازی SSD با ذخیره سازی سه گانه داده
  • ساعتی پرداخت کنید
  • سرویس پورتال برای مدیریت سرویس VPS و مشاهده داده های مدیریتی
  • Image Store: تصاویر سیستم عاملی که بلافاصله قابل استفاده و در دسترس هستند
  • App Store: برنامه های از پیش پیکربندی شده و سفارشی برای تنظیمات VPS
  • زیرساخت پلت فرم 4×40 گیگابیت بر ثانیه و اتصال شبکه 4×10 گیگابیت بر ثانیه برای اتصالات شبکه با کارایی بالا و اضافی
  • مناطق دسترسی چندگانه برای انزوای فیزیکی
  • دارای گواهینامه ISO 9001 / ISO 27001 و NEN 7510
  • میزبانی در یک مرکز داده پیشرفته در هلند

پلت فرم سرور ابری OpenStack است

OpenStack Cloud Server Platform – Public Cloud Platform – بهره گیری از پیشرفته ترین فناوری و پشتیبانی از سرور ابری، بر اساس تجربه گسترده ما با OpenStack. این پلتفرم با همکاری Dell EMC، Mirantis و Equinix ایجاد شده است. OpenStack مجموعه ای از نرم افزارهای متن باز است. که می تواند توسط شرکت ها برای توسعه برنامه های ابری، خصوصی و ترکیبی استفاده شود. پلت فرم سرور مجازی OpenStack Cloud در اروپا منحصر به فرد است. و شرکت‌ها، ارائه‌دهندگان و توسعه‌دهندگان SaaS آزادی و راحتی دارند تا محیط‌های ابری خود را بسازند.

به آن امتیاز دهید

نوشته سرور ابری: نسل بعدی سرورهای مجازی در نوین راه اندازی شد. ظاهر شد.