منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟ کدام مناسب تر است؟

سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟ کدام مناسب تر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟ کدام مناسب تر است؟

سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟ کدام مناسب تر است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن بهترین نتیجه با هاست جدید همراه باشید…

سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟  کدام مناسب تر است؟

مدیریت سرور لینوکس

لینوکس یک سیستم عامل متن باز به دلیل برنامه های میزبانی وب ارزان موجود در این پلت فرم است. این یک انتخاب محبوب بین مصرف کنندگان و مشاغل است. در یک محیط اختصاصی اختصاصی، لینوکس قادر به ارائه یک پلتفرم پایدار است. که می توانید یک کتابخانه عظیم از برنامه های منبع باز نصب کنید که می توانید از آنها استفاده کنید. که بتوانید اپلیکیشن وب خود را توسعه دهید.

یک سرور اختصاصی لینوکس بستر ایده آلی را برای وب سایت های PHP و MySQL فراهم می کند. زیرا در صورت تمایل می توانید به هر دوی این برنامه ها و همچنین منبع سیستم عامل برای بهینه سازی عملکرد دسترسی داشته باشید. در هر سه مورد می توان اقدامات امنیتی بیشتری برای افزایش امنیت سیستم شما انجام داد.

مدیریت ویندوز سرور

ویندوز رایج ترین سیستم عامل در محیط های دسکتاپ و میزبان است. که به دلیل شهرت در قابلیت اطمینان و البته پشتیبانی کامل مایکروسافت از مشتریانش توسط بسیاری از شرکت های بزرگ استفاده می شود. با انتخاب Windows Virtual Server، می‌توانید یک پلتفرم قدرتمند برای برنامه‌های وب ASP.NET و سرور MSSQL خود داشته باشید که بتواند تقاضای بالا را برطرف کند. و در صورت لزوم، مقیاس، انتظار. شما از طریق کلاینت Remote Desktop مایکروسافت که با ویندوز روی دسکتاپ ارائه می شود، به رابط گرافیکی ویندوز دسترسی مستقیم دارید و نسخه مک نیز موجود است.

مقایسه سرور مدیریت شده ویندوز و سرور مدیریت شده لینوکس

نوین هاست مجموعه ای از سرورهای اختصاصی را ارائه می دهد که می توانید آنها را برای رفع نیازهای خاص خود سفارشی کنید. آیا برای رفع تمام نیازهای ذخیره سازی خود به فضای هارد دیسک اضافی نیاز دارید؟ یا RAM اضافی، همه اضافی، برای اجرای خدمات اضافی بر روی سرور شما. که می توانید در طول فرآیند پرداخت به آن اضافه کنید تا عملکرد سرور خود را افزایش دهید.

سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟

با سخت افزار هسته سرور اختصاصی در هر دو پلتفرم، انتخاب یک سرور اختصاصی ویندوز و یک سرور اختصاصی لینوکس بر اساس فناوری هایی است که کسب و کار شما برای توسعه برنامه های کاربردی وب خود استفاده می کند. اگرچه می‌توانید از یک سیستم عامل برای تامین انرژی زیرساخت داخلی شرکت خود استفاده کنید، اغلب می‌توانید از Business for Your Web Services برای تنوع بخشیدن به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و صرفه‌جویی در هزینه استفاده کنید. شرکت‌ها تحت شرایط خاصی به نفع تجارت به قیمتی می‌فروشند.

یک سرور اختصاصی ویندوز می تواند چندین برنامه مایکروسافت طراحی شده برای سیستم عامل را پشتیبانی کند. اما اگر به این برنامه ها به صورت جداگانه نیاز ندارید. راه حل مناسب تر و ارزان تر، خرید سرور مجازی لینوکس است.

به آن امتیاز دهید

سرور لینوکس یا ویندوز سرور؟ کدام مناسب تر است؟ اولین بار است که در نوین هستم. ظاهر شد.