منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مزایای میزبانی ابری هیبریدی و دلایل استفاده از آن

مزایای میزبانی ابری هیبریدی و دلایل استفاده از آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مزایای میزبانی ابری هیبریدی و دلایل استفاده از آن

مزایای هاست ابری ترکیبی و نحوه استفاده از آن با هاست جدید: بسیاری از سازمان ها به دلیل مزایای آن به سمت ابر حرکت می کنند. بحث بزرگ آنها اغلب این است که آیا میزبانی وب را انتخاب کنید یا میزبانی وب خصوصی را انتخاب کنید. راه سومی هم هست: ابر ترکیبی که ترکیبی از گزینه های عمومی و خصوصی است.

در این پست نگاهی خواهیم داشت به ابر هیبریدی و مزایایی که می تواند ارائه دهد. با آخرین به روز رسانی ها به روز باشید…

مروری بر ابرهای عمومی، خصوصی و ترکیبی

مزایای میزبانی ابری ترکیبی

ابر عمومی

Public Cloud یک راه حل میزبانی اینترنتی است. که سخت افزار فیزیکی مشترکی را که توسط یک ارائه دهنده میزبان وب شخص ثالث مدیریت می شود، مدیریت می کند. این سرویس میزبانی پرداختی با مدیریت ابری، فناوری اطلاعات سریع و مقیاس بندی سریع و انعطاف پذیر منابع را در صورت نیاز ارائه می دهد.

ابر خصوصی

یک ابر خصوصی شبیه به یک ابر عمومی است، اما با یک تفاوت عمده: زیرساخت به طور کامل به سازمان شما اختصاص داده شده است. این بدان معناست که علاوه بر کارایی و چابکی که ابر فراهم می کند، امنیت و کنترل بیشتری نیز دریافت می کنید. این باعث می شود که برای سازمان هایی که باید قوانین سختگیرانه ای را رعایت کنند بسیار مناسب است. برای امنیت بیشتر، می توانید انتخاب کنید که یک ابر خصوصی در محل خود میزبانی کنید. با این حال، شما همچنین می توانید آن را در مرکز داده بسیار امن فروشنده خود ذخیره کنید. مزیت نهایی ابر خصوصی این است که به سخت افزار زیربنایی سازمان شما اختصاص داده شده است. می توانید اجزای ذخیره سازی، محاسبات و شبکه را برای رفع نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

ابرهای مختلط

ابر ترکیبی سازمان ها را قادر می سازد تا دو سیستم به هم پیوسته را اجرا کنند. که هر کدام قادر به ذخیره و پردازش مجموعه داده های مختلف هستند. این تنظیم می تواند بسیار موثر باشد:

ابر عمومی به شما مقیاس پذیری و کارایی می دهد. در حالی که ابر خصوصی پیکربندی سخت افزاری بسیار مورد نیاز، سرعت و امنیت را فراهم می کند.

برای استفاده حداکثری از میزبانی ابری ترکیبی، سازمان ها باید تصمیم بگیرند که چگونه بین عناصر عمومی و خصوصی تعادل برقرار کنند. چه مقدار داده در هر دو سیستم ذخیره می کنید؟ و هر سیستم چقدر نیاز به پردازش دارد؟ از نظر ظرفیت نیازی به تقسیم 50-50 نیست.

به عنوان مثال، شما ممکن است فقط یک قابلیت ابر خصوصی کوچک داشته باشید و بیشتر سیستم های خود را در ابر عمومی میزبانی کنید یا برعکس. ببینید سازمان های دیگر چه می کنند. روش معمول استفاده از ابر عمومی برای اجرای وب سایت ها، شبکه های اجتماعی، ایمیل و سرورهای توسعه است. ابرهای خصوصی معمولاً برای تجزیه و تحلیل داده ها، خدمات پایگاه داده، CRM و ذخیره اطلاعات حساس رزرو می شوند.

میزبانی ابری جدید

با این حال، اینها فقط انواع برنامه هایی هستند که باید هنگام تصمیم گیری برای میزبانی سیستم ابری در نظر گرفته شوند. عملکرد را نیز باید به عنوان قابلیت های مختلف ابرهای خصوصی و عمومی در نظر گرفت. به عنوان مثال، ابرهای خصوصی در مدیریت بارهای کاری استاتیک و پردازشی که نیاز به سرعت دارند، بهتر هستند، در حالی که ابرهای عمومی، با توانایی خود در شتاب، برای بارهای کاری که نیاز به مقابله با موارد پرت دارند، بهتر هستند. آنها خیلی بهتر هستند. یک سیستم ترکیبی به خوبی پیکربندی شده همچنین می تواند برخی از پردازش های ابری خصوصی خود را در صورت نیاز به ابر عمومی تخلیه کند.

این مقاله اولین مقاله در نوین هاست در مورد مزایای هاست ابری ترکیبی و دلایل استفاده از آن است. ظاهر شد.