منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • من یک وب سایت می خواهم، در مورد میزبانی چه چیزی باید بدانم؟

من یک وب سایت می خواهم، در مورد میزبانی چه چیزی باید بدانم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
من یک وب سایت می خواهم، در مورد میزبانی چه چیزی باید بدانم؟

من یک وب سایت می خواهم، در مورد میزبانی چه چیزی باید بدانم؟ شما یک روز صبح از خواب بیدار می شوید و تمام روز را در یک وب سایت می گذرانید. ایده اصلی با انتظار و طراوت همراه است.

شاید شما یک سایت شخصی داشته باشید که در آن بتوانید دیدگاه خود را در مورد زندگی، چند نفره و همه چیز به اشتراک بگذارید. یا شاید شما یک برنامه دقیق در مورد چگونگی تبلیغ موثر کسب و کار خود در یک وب سایت یا حتی ایجاد یک کسب و کار با یک فروشگاه آنلاین دارید.

 • میزبانی وب چیست؟
 • و چرا این مهم است؟

من یک وب سایت می خواهم، در مورد میزبانی چه چیزی باید بدانم؟

خانه شما در اینترنت

میزبانی وب مانند املاک و مستغلات است. این جایی است که وب سایت شما در اینترنت قرار دارد. اینها پوشه هایی هستند که حاوی فایل های شما هستند – برنامه های کاربردی وب، فایل های PHP، فایل های رسانه ای و غیره. اینها پایگاه های داده ای هستند که حاوی محتوای شما هستند – متن، HTML و نظرات. و این اتصال است که همه آن را به صورت آنلاین در دسترس قرار می دهد.

فهمیدن این موضوع زمان می برد، در ابتدا کار زیادی است. ارائه دهندگان میزبانی در آنجا وجود دارند که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، در مورد نوع و سطح میزبانی وب تصمیم بگیرید و سعی کنید بهترین معامله را پیدا کنید. نکته کلیدی این است که یک نام دامنه (ترجیحاً نامی که هنوز در دسترس باشد) و ثبت کننده و احتمالاً توسعه دهنده و/یا طراح وب مناسب برای جمع آوری سایت انتخاب کنید.

انتخاب میزبان مناسب

انتخاب میزبانی وب مناسب مانند انتخاب خانه آنلاین مناسب برای وب سایت شما است. همه چیز در مورد تطبیق گزینه های موجود با نیازهای خاص سایت شما است.

این جایگزینی برای داشتن املاک و مستغلات در دنیای واقعی نیست. و از آنجایی که این مفهومی است که اکثر ما با آن آشنا هستیم، از آن به عنوان یک استعاره برای توضیح آنچه در یافتن میزبانی آنلاین دخیل است استفاده خواهیم کرد.

هاست مانند املاک و مستغلات است

تقریباً همه ما مکان زندگی را تجربه کرده ایم. برخی از ما حتی مجبوریم برای تجارت به جایی برویم. بیایید هنگام تصمیم گیری در مورد یک قطعه جدید از املاک و مستغلات به روند و گزینه ها فکر کنیم.

 

 1. موضوع اولویت های مالی است. آیا به دنبال ارزش عالی برای پول هستید یا حاضرید برای بهترین موجود، حق بیمه بپردازید؟
 2. شما باید چیزی را انتخاب کنید که به اندازه کافی مناسب نیازهایتان باشد. آیا اتاق خواب کافی برای خوابیدن هر ساکن دارید؟ آیا فضای کافی برای زندگی و غذا خوردن در این منطقه وجود دارد؟ در مورد فضای ذخیره سازی برای ذخیره کامل همه چیزهایی که دارید چطور؟
 3. شما به امکانات کافی برای همه نیاز دارید. آیا امکانات حمام و لباسشویی کافی برای آماده شدن برای شرایط اضطراری احتمالی دارید؟ آیا برای هر ماشین پارکینگ وجود دارد؟
 4. یک کسب و کار به مکانی نیاز دارد که بتواند تعداد افرادی را که انتظار دارد به آنها خدمت کند، در خود جای دهد. بسته به نوع کسب و کار، ممکن است به فضای کافی برای صندلی در اتاق انتظار، میز در رستوران ها، صندوق در فروشگاه ها و صندلی در اتاق های آموزشی نیاز داشته باشید. بالای اتاق شما برای انبار، کارکنان و هر چیز دیگری است. این اشتباه را تصحیح کنید، تجارت و پول خواهید داشت.

معیارهای انتخاب یک هاست خوب

 • با توجه به نیاز وب سایت، نوع میزبانی را مطابقت دهید.
 • از چه نوع میزبانی برای وبلاگ، سایت تجارت الکترونیک و غیره خود استفاده کنید؟
 • مطمئن شوید که فضای کافی برای هر چیزی که می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید دارید.
 • اطمینان حاصل کنید که هاست شما می تواند تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را مدیریت کند.
 • نکات مهم هنگام انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب مناسب.
 • آنچه می توانید از کنترل پنل هاست خود دریافت کنید.
 • نحوه نگهداری وب سایت و ایمن نگه داشتن آن و برنامه های میزبانی که به نگهداری و امنیت کمک می کند.
 • چگونه می توانید از وب سایت میزبانی وب خود سریعتر از برنامه ریزی اولیه استفاده کنید.

به آن امتیاز دهید

من برای ارسال به یک وب سایت نیاز دارم، در مورد هاست چه باید بدانم؟ اولین بار است که در نوین هستم. ظاهر شد.