منو سایت

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

در پاسخ به این سوال که موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟ با میزبان های جدید: موتور جستجو یک وب سایت ساده با پایگاه داده است. پایگاه داده با اطلاعات مربوط به سایر وب سایت ها پر شده است. این اطلاعات معمولا توسط صاحبان وب سایت های دیگر برای تبلیغ سایت های خود ارائه می شود. برای اینکه بفهمید چه زمانی یک فرد از موتور جستجو استفاده می کند.

اگر یک صفحه وب دارید، در هیچ موتور جستجویی نشان داده نمی شود. مگر اینکه به موتورهای جستجو مراجعه کنید و سایت خود را به پایگاه داده آنها اضافه کنید. وقتی سایت خود را اضافه می کنید، URL شما را می خواهند. این اطلاعاتی است که در کادر آدرس در بالای مرورگر ظاهر می شود. به عنوان مثال، اگر می خواهید اینترنت را به novinhost.org ارسال کنید. هنگام ورود به سیستم می توانید چیزی شبیه به این را در کادر آدرس تایپ کنید: www.novinhost.org. مرورگر شما سعی می کند آن سایت را در اینترنت پیدا کند.

 

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

 

وقتی صفحه خود را به موتور جستجو ارسال می کنید. آنها همان اطلاعات را برای پایگاه داده خود درخواست می کنند. آنها اغلب اطلاعات بیشتری می خواهند، مانند آدرس ایمیلی که اطلاعات را ارائه کرده است و غیره. سپس این اطلاعات در یک پایگاه داده ذخیره می شود.

پس از ارسال اطلاعات به پایگاه داده، شخصی که برای شرکت موتور جستجو کار می کند. یا نرم افزاری که بخشی از موتور جستجو است. صفحه شما را مرور می کند و سعی می کند کلمات کلیدی خاصی مرتبط با اطلاعات صفحه شما پیدا کند. این کلمات کلیدی نیز در پایگاه داده ذخیره می شوند و مربوط به آدرس شما هستند.

سپس، زمانی که شخصی با استفاده از کلمه کلیدی جستجو را مطابقت داد. که هر یک از کلمات کلیدی شما را جستجو می کند. صفحه شما به همراه سایر صفحاتی که با آنچه وارد کرده اید مطابقت دارند فهرست می شود. اگر این را از صفحه خود امتحان کنید. اگر صفحه خود را در بالای لیست نیافتید ناامید نشوید. تلاش برای انجام این کار و رسیدن به نتیجه زمان می برد.

به آن امتیاز دهید

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟ این اتفاق برای اولین بار در نوین رخ می دهد. ظاهر شد.