منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • نکاتی برای ایمن نگه داشتن حساب هاست خود در برابر هکرها

نکاتی برای ایمن نگه داشتن حساب هاست خود در برابر هکرها

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکاتی برای ایمن نگه داشتن حساب هاست خود در برابر هکرها

چگونه حساب هاست خود را در برابر هکرها ایمن نگه دارید: یک شرکت هاست خوب ضروری است. زیرا سرعت وب سایت شما و هر چیز دیگری به سرور میزبان بستگی دارد. اما در شرکت ثبت دامنه نه. بنابراین شما باید بهترین شرکت میزبانی وب را برای وب سایت خود انتخاب کنید. و شما نباید هیچ سرور کندی بخرید. زمانی که ترافیک وب سایت شما بسیار بالا می رود. شما باید یک سرور اختصاصی بخرید زیرا در آن زمان بسته اشتراک کافی نخواهد بود، بسته اشتراکی چیست و کدام سرور مجازی در پنل داده می شود. با آخرین اخبار همراه باشید!

نکاتی برای ایمن نگه داشتن حساب هاست خود در برابر هکرها

یک بسته اشتراکی به این معنی است که چندین وب سایت یا نام دامنه از یک سرور استفاده می کنند. به همین دلیل، وب سایت ممکن است کند باشد و شما نتوانید از تمام ویژگی های وب سایت استفاده کنید. از آنجایی که بسیاری از وب سایت ها دارای سرور مجازی برای دسترسی به آن هستند، ورود هکرها به حساب میزبانی هر وب سایت و سپس هک کردن تمام اسناد آسان می شود. از این رو، توصیه می شود از هر فایل میزبانی یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. برخی از شرکت ها این خدمات را ارائه می دهند. اما گاهی اوقات می توانید این کار را به تنهایی با استفاده از برنامه FTP مورد علاقه خود انجام دهید.

چگونه حساب هاست خود را در برابر هکرها ایمن نگه داریم؟

ابتدا باید مطمئن شوید که رمز عبور سایت و ثبت دامنه شما یکسان نیست. حساب میزبانی شما می تواند هک شود، اما اگر به رمز عبور دسترسی نداشته باشید، نام دامنه شما متفاوت نخواهد بود. پس از یک رمز عبور استفاده نکنید. پس از ایجاد رمز عبور، سعی کنید سرویس Secure Sockets Layer را دریافت کنید. این به کاربران وب سایت شما کمک می کند و همچنین شما را در وب سایت خود ایمن نگه می دارد. هنگامی که htpps را در مقابل نام دامنه خود می بینید، فقط اطلاعات ورود را وارد کنید. و هنگامی که کاربران برخی از اطلاعات مهم مانند اطلاعات کارت اعتباری یا اطلاعات ورود را وارد می کنند، به طور خودکار به htpps هدایت می شوند. برخی از شرکت های میزبانی تجارت الکترونیک خدمات SSL رایگان را به مدت یک سال ارائه می دهند.

امنیت افزایش یافته

پس باید رمزهای عبور متفاوتی برای سایت های مختلف داشته باشید و همچنین سرویس SSL را برای یک سال آماده کنید. استراتژی بعدی برای محافظت از وب سایت در برابر هکرها چیست؟ برخی از هکرها می توانند با هک کردن امنیت میزبان وب سایت مورد استفاده شما، اطلاعات وب سایت شما مانند کد و فایل های رسانه ای را هک کنند.

پشتیبان گیری معمولی

تهیه نسخه پشتیبان از همه داده ها بسیار مهم است، زیرا در هر زمان ممکن است تمام داده ها را از دست بدهید و سپس نمی توانید هیچ یک از داده های خود را پس بگیرید. شما باید یک نسخه پشتیبان در رایانه خود نگه دارید. بسیاری از اوقات افراد با پشتیبان گیری از یک حساب میزبانی مشابه اشتباه بزرگی مرتکب می شوند. وقتی کنترل حساب خود را از دست می دهید باید این را در نظر داشته باشید. شما نمی توانید از این فایل های پشتیبان استفاده کنید. پس با استفاده از نکات جدید از خرید هاست خود محافظت کنید.

به آن امتیاز دهید

نکاتی برای ایمن نگه داشتن اکانت هاست در برابر هکرها ابتدا در نوین نوشته شده است. ظاهر شد.