منو سایت

نکاتی در مورد زمان کار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
نکاتی در مورد زمان کار

توصیه هایی در مورد آپ تایم با هاست های جدید: از آنجایی که تعداد افراد و مشاغلی که سعی در راه اندازی یک وب سایت دارند، تقاضا برای ارائه دهندگان هاست را افزایش می دهد. رقابت همچنان در حال افزایش است. و بنابراین هر شرکت میزبانی در خارج از کشور آماده ارائه خدمات به بهترین مشتریان خود است. او باید از بازی جلوتر باشد و در میان جمع متمایز باشد. زیرا آنها با بسته های مختلف میزبانی وب سازگار می شوند تا نیازها و بودجه هر مشتری بالقوه را برآورده کنند.

یکی از اصطلاحاتی که اغلب هنگام جستجوی یک ارائه دهنده میزبانی وب خوب مطرح می شود، آپ تایم است. اما این دقیقاً همان کاری است که انجام می دهد. مزایای به روز رسانی خوب برای وب سایت شما چیست؟ دسترسی به سرور یا سرورها را به‌روزرسانی کنید تا مطمئن شوید که وب‌سایت شما راه‌اندازی و اجرا می‌شود، بدون اینکه خیلی فنی شوید. سروری که به طور مکرر از کار می افتد یک کابوس برای هر وب سایتی است زیرا عدم دسترسی آنلاین می تواند به معنای از دست دادن مشتریان بالقوه و درآمد باشد.

دسترسی بالا برای وب سایت

مهم است که یک وب سایت بتواند یک حضور آنلاین قوی ایجاد کند و برای انجام این کار، باید همیشه 24/7 در دسترس باشد. این مسئولیت بر عهده ارائه دهندگان میزبانی وب است. برای اطمینان از تمام وب سایت هایی که آنها را میزبانی می کنند. اینها به راحتی در دسترس هستند و می توان به راحتی به صورت آنلاین به آنها دسترسی داشت. و در حالی که مسائل فنی کاملاً اجتناب ناپذیر است. این مسائل باید در کوتاه ترین زمان حل شود و نباید به طور منظم اتفاق بیفتد. زیرا ارائه دهندگان میزبانی وب اغلب عملکرد فزاینده خود را با همان درصد 98 درصد اندازه گیری می کنند.

در حالی که دیگران نیز 99٪ زمان به روز رسانی را تایید می کنند. دریغ نکنید که بپرسید و آن را به تعداد روزهایی که سایت شما در یک دوره 12 ماهه بسته شده است تبدیل کنید. به عنوان مثال، 99.99٪ آپ تایم اغلب به این معنی است که یک وب سایت تنها یک ساعت از کار افتادگی را برای یک سال تمام تجربه می کند.

 

نکاتی در مورد زمان کار

چگونه وب سایت ها از یک به روز رسانی خوب سود می برند؟

اگر کسب و کار شما در حال فروش محصولات و خدمات به صورت آنلاین است، نکاتی در مورد زمان به روز رسانی. پس از آن، زمان بیداری عامل بسیار مهمی در تداوم کسب و کار شما است. یک شرکت می تواند پول زیادی از دست بدهد و فقط یک ساعت آفلاین باشد. به یاد داشته باشید که با تعداد فروشگاه های آنلاین مشتری به سادگی می تواند وب سایت دیگری را انتخاب کند. که برای پردازش تراکنش های شما به راحتی در دسترس است.

هنگام انتخاب یک ارائه دهنده میزبانی وب، به روز رسانی تنها چیزی است که باید در نظر گرفته شود. همچنین، اطمینان حاصل کنید که شرکتی که می تواند با شما در مورد مشکل شکست به طور موثر صحبت کند و با پشتیبانی فنی و خدمات مشتری با شما در ارتباط باشد.

به آن امتیاز دهید

نوشتن پیشنهادات در مورد آپتایم برای اولین بار در نوین است. ظاهر شد.