منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ویژگی هایی که وب سایت شما را ایمن می کند

ویژگی هایی که وب سایت شما را ایمن می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ویژگی هایی که وب سایت شما را ایمن می کند

ویژگی هایی که امنیت وب سایت شما را تضمین می کند: وب سایت شما هر روز مورد هدف هکرها قرار می گیرد! وب سایت ها هر روز توسط هکرهای بی شماری برای سرقت اطلاعات مهم در وب سایت مورد حمله قرار می گیرند. این یک نگرانی جدی است و در حال حاضر تعدادی از برنامه های امنیتی وب وجود دارد که برای ایجاد یک محیط امن برای وب سایت شما عالی هستند. به ترتیب این جدیده گوش به زنگ باشید…

SSL (لایه های سوکت ایمن)

اگر وب سایت شما قصد فروش محصولات یا خدمات را دارد. این مهمترین ویژگی است که باید در وب سایت شما گنجانده شود. SSL امنیت و حریم خصوصی را در سیستم های ارتباطی تحت وب فراهم می کند. SSL دو ویژگی اساسی دارد:

  1. SSL هر پیامی که از طریق اینترنت رد و بدل می شود را بررسی می کند. SSL همچنین یک شبکه امن بین رایانه ها ایجاد می کند. Secure Shell Host (SSH) یکی دیگر از سرویس های رمزگذاری محبوب است. که توسط برخی از میزبان های وب به منظور امنیت وب یکپارچه شده است. این امر نیاز به نصب نرم افزار امنیتی اضافی را برطرف می کند. همچنین می تواند نیاز به راه اندازی پروتکل های امنیتی اضافی را کاهش دهد. “Alternative Session Caching” یک ویژگی مهم SSL است که تمام اتصالات یا فعالیت های شبکه را بهینه می کند. فرآیندهای ارتباطی را ایمن و بهینه می کند.
  2. پروتکل SSL با استفاده از رمزگذاری متقارن، محرمانه بودن کامل را در ارتباطات مبتنی بر وب حفظ می کند. ارتباطات مبتنی بر وب همچنین ممکن است شامل تراکنش های پولی بین دو سایت شرکت کننده باشد.

ftp (پروتکل انتقال فایل)

استفاده از پروتکل انتقال فایل (FTP) برای انتقال داده های متنی. فایل‌های صوتی، ویدیوها، سایر فایل‌های چندرسانه‌ای یا گرافیک از رایانه شخصی یا وب سرور شما به سرور وب ارسال می‌شوند. وب سرورهایی که از این پروتکل انتقال فایل استفاده می کنند، عموماً ایمن هستند، زیرا این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا به طور ایمن فایل ها را از یک سرور مجازی به سرور مجازی دیگر منتقل کنند. این به کاربران اجازه می دهد تا حساب های FTP خاصی ایجاد کنند. نام کاربری و رمز عبور را می توان به هر حساب FTP اختصاص داد. این تضمین می کند که فقط صاحب حساب FTP می تواند فایل ها را به آن حساب FTP خاص منتقل کند.

ویژگی هایی که وب سایت شما را ایمن می کند

SFTP (پروتکل انتقال امن فایل)

پروتکل های انتقال امن فایل SFTP، FTP و SSH توسط برخی از میزبان های وب برای امنیت وب برای محافظت از محتوای وب در وب سایت های میزبانی شده بر روی سرورهای وب ارائه شده است. با استفاده از این ویژگی ها می توانید به طور موثری از هک کردن وب سایت شما توسط هکرهای اینترنتی جلوگیری کنید.

SSH (میزبان پوسته ایمن)

SSH احتمالاً یکی از مهمترین ویژگی های امنیتی است که برای روش های ارتباطی تحت وب باید از آن مراقبت کرد. کانال های رمزگذاری شده که از طریق آن کاربران می توانند به رایانه های مختلف در اینترنت دسترسی داشته باشند و دستورات خاصی را از یک مکان راه دور اجرا کنند، SSH از فرآیند انتقال محتوای دیجیتال بین رایانه های متصل به اینترنت محافظت می کند. این فرآیند همچنین از سرقت اطلاعات ارزشمند شما توسط هکرها جلوگیری می کند.

جلوگیری از هرزنامه

با این حال، هرزنامه مستقیماً روی وب سایت شما تأثیر نمی گذارد. این می تواند به مرور زمان بر تجارت شما تأثیر بگذارد. معمولا سرورهای میزبانی وب رایگان هستند. افرادی هستند که تحت تأثیر این هرزنامه قرار می گیرند. پیام‌های هرزنامه معمولاً حاوی ویروس‌های مضر، نرم‌افزارهای جاسوسی و سایر برنامه‌های مضر هستند که می‌توانند به رایانه شما آسیب بزنند یا فایل‌های مهم وب‌سایت شما را آلوده کنند. همچنین بر پهنای باند و فضای دیسک سرور میزبان وب تأثیر می گذارد. بنابراین برای جلوگیری از هرزنامه ها، یک برنامه یا ابزار ضد اسپم بر روی وب سایت شما نصب می شود و به نوبه خود وب سایت شما را بسیار امن می کند.

حفظ لینک ها

محافظت از لینک های داغ در سایت شما یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که باید داشته باشید. Hotlinking زمانی است که وب سایت دیگری تصاویر عالی یا پیوندهایی به وب سایت شما نمایش می دهد. این به عنوان دزد اطلاعات شما عمل می کند. از این رو مهم است که از محتوای خود در برابر چنین اقدامات دزدی دریایی محافظت کنید. همچنین بر پهنای باند و فضای دیسک وب سایت شما تأثیر می گذارد. بنابراین، برای محافظت از وب سایت خود، باید از وب سایت خود در برابر خرابکاران با استفاده از هات لینک توسط ابزارهای وب پیشگیرانه محافظت کنید.

پیشگیری از DDoS

حملات انکار سرویس (DoS) یکی از قدیمی ترین تهدیدات شناخته شده برای هدف قرار دادن سیستم عامل ها هستند، هنوز هم یک مشکل بسیار دشوار است و راه حل موثر شناخته شده ای ندارد. آنها سرعت سرورهای وب را کاهش می دهند. این تنزل رتبه بر تمام وب سایت های موجود در آن وب سرور خاص تأثیر می گذارد. نرم افزار Anti-DDoS هم اکنون و همچنین بر روی فایروال ها و روترها در دسترس است. همه این ویژگی های امنیتی مهم اکنون به طور موثر توسط بسیاری از میزبان های وب بر روی سرورهای وب خود پیاده سازی می شوند.

به آن امتیاز دهید

نوشتن ویژگی هایی که وب سایت شما را ایمن می کند اولین کار در نوین است. ظاهر شد.