منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست؟

چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست؟

چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست: تنها چیزی که نیاز دارید یک وب سایت یا وبلاگ کوچک برای اشتراک گذاری لحظات با دوستان و خانواده است. هاست رایگان یکی از گزینه های ایده آل است. اگر می خواهید از سایت خود کسب درآمد کنید. یا یک حضور آنلاین برای کسب و کار قدیمی و آفلاین خود راه اندازی کنید. برنامه های هاست رایگان می توانند خدمات مناسبی را ارائه دهند. اما دارای نکات منفی است. با این حال، از هزینه های زیادی برای ساخت یک وب سایت اجتناب کردید.

چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست؟

کسب و کار آنلاین به طور کلی نیاز به سرمایه گذاری حداقلی دارد، اما برای انجام این کار به پول زیادی نیاز است. اگر می خواهید یک وب سایت راه اندازی کنید. شما باید هزینه های هاست بپردازید، اما خوشبختانه هزینه ها معمولا کم است. اگر هنوز فکر می کنید می خواهید هاست رایگان را انتخاب کنید. ابتدا دلایل اجتناب از آن را در نظر بگیرید.

چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست؟

فقدان حرفه ای بودن

اگر از بسته میزبانی وب رایگان استفاده می کنید. تعداد کمی از بازدیدکنندگان سایت شما را جدی می گیرند. در بیشتر موارد، آدرس شما چیزی شبیه به این خواهد بود: “yourfreehostsname.com/yourwebsite”. به سختی در چشم بازدید کننده حرفه ای به نظر می رسد و آدرس به خاطر سپردن آسان نخواهد بود. بسیاری از مردم اولین تصور را ایجاد می کنند که شما در مورد تجارت آنلاین جدی نیستید.

تبلیغات ناخواسته

این به این معنی است که شما اغلب کنترل زیادی روی تبلیغاتی که در سایت خود ظاهر می شوند ندارید. شما همچنین می توانید وب سایت های رقیب را تبلیغ کنید. در موارد دیگر، تبلیغات ممکن است با موضوع سایت شما مطابقت نداشته باشد، که بر تصویر و تجربه کلی شما تأثیر می گذارد.

ثبات ضعیف

هنگامی که شما هیچ هزینه ای به هاست پرداخت نمی کنید، ارائه دهنده به ندرت موظف به ارائه خدمات پایدار و قابل اعتماد است. این سایت می تواند در هر زمانی از کار بیفتد و هیچ کاری نمی توانید در مورد آن انجام دهید. برخی از وب سایت های تجاری در واقع به حداقل 99.6٪ آپتایم نیاز دارند، اما حتی این نیز بعید است که یک بسته میزبانی رایگان باشد. شما همچنین پهنای باند بسیار پایینی دارید، به این معنی که اگر سایت شما از سهمیه پهنای باند خود استفاده کند، ممکن است به طور خودکار خاموش شود.

پشتیبانی فنی ضعیف

خدمات مشتری و پشتیبانی فنی معمولاً 24/7 با هر بسته میزبانی پولی قانونی در دسترس هستند. و اغلب این شامل پشتیبانی خدمات تلفنی 24 ساعته است. فراموش نکنید که به ازای هر ساعت وب سایت کسب و کار شما آفلاین است. اگر مشکلی پیش بیاید. شما باید به زودی با خدمات مشتری تماس بگیرید. و بتواند به حل سریع مشکلات آنها کمک کند.

مجموعه ای محدود از ویژگی ها

بسیاری از بسته های هاست رایگان عبارتند از: سیستم مدیریت محتوا (CMS) بسیار ساده آن که به کاربران مبتدی اجازه می دهد تا به راحتی وب سایتی را بدون نیاز به برنامه نویسی، راه اندازی پایگاه داده و سایر مسائل پیچیده طراحی وب راه اندازی کنند. از این گذشته، بسیار بعید است که بتوانید از سیستم مدیریت محتوای خود استفاده کنید، و بنابراین با مجموعه محدودی از ابزارهایی که در ابتدا برای شما ارائه شده است گیر خواهید کرد. این ویژگی‌ها احتمالاً به شما امکان می‌دهند چندین تصویر اضافه کنید. و از برخی تم های از پیش تعیین شده استفاده کنید، اما کمی بیش از حد.

با هاست رایگان، معمولاً می توانید ویژگی های تجارت الکترونیک را فراموش کنید. احتمالاً نمی توانید سبد خرید و سیستم پرداخت را به سایت خود اضافه کنید. در واقع، اگر همه چیز به شما اجازه کسب درآمد از طریق اینترنت را ندهد، در دسترس شما نخواهد بود. حداقل امنیت نیز یک عامل است.

به دنبال جایگزینی

وقتی معایب گسترده هاست رایگان را در نظر بگیرید. به خصوص وقتی صحبت از وب سایت های تجاری باشد. به سرعت مشخص می شود که چرا باید شروع به جستجوی جایگزین کنید. هر کسب‌وکاری به نام دامنه، پشتیبانی مشتری، پهنای باند بالا و زمان‌های تضمینی ارتقا نیاز دارد. این بسته به مقیاس پذیری نیز نیاز دارد. این به شما این فرصت را می دهد که با رشد کسب و کار خود، ویژگی های اضافی، فضای دیسک بیشتر و پهنای باند بیشتری دریافت کنید. با این حال، هزینه معمولا ناچیز است.

شما اغلب می توانید بسته های میزبانی خوبی را پیدا کنید که از حداقل پنج دلار در ماه شروع می شود. هزینه ثبت دامنه بسیار متفاوت است. اما برای اکثر آدرس‌های دات‌کام ثبت‌نشده و قابل دسترس، معمولاً نیازی نیست بیش از پانزده دلار در سال هزینه کنید. هنگامی که مزایای فراوان هاست ارزان را در مقایسه با بسته های هاست رایگان در نظر بگیرید. وقتی تصمیم می گیریم کدام راه حل را انتخاب کنیم، این واقعا بی همتا است.

به آن امتیاز دهید

چرا هاست رایگان برای کسب و کار شما مناسب نیست اولین بار در نوین هاست نوشته شده است. ظاهر شد.