منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ 8 دلیل

چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ 8 دلیل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ 8 دلیل

تحت چه شرایطی و چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ کسب و کارهای کوچک راحت تر اداره می شدند. شما یک فروشگاه راه اندازی می کنید، یک آگهی در روزنامه محلی خود می گذارید و منتظر می مانید تا کسب و کار ادامه یابد، و تمام. متأسفانه، ظهور اینترنت همه چیز را تغییر داده است و برای صاحبان مشاغل کوچک حفظ جایگاه خود در خیابان های بزرگ را دشوارتر می کند. اول اینکه، به طور جدی، هر کسب و کار کوچکی به یک وب سایت نیاز دارد.

چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟

صاحبان مشاغل کوچک باید با دنیای میزبانی وب و طراحی وب سایت آشنا باشند و هنگامی که وب سایت خود را راه اندازی کردند، باید با مواردی مانند موتورهای جستجو، تفاوت بین بازاریابی آنلاین و آفلاین و رسانه های اجتماعی آشنا باشند. در واقع، در بسیاری از موارد، شرکت های کوچکتر ناگهان مجبور شدند مانند یک شرکت چند ملیتی عمل کنند – اما با منابع بسیار کمتر!

در حالی که برخی از شرکت های کوچکتر تصمیم گرفتند که همه چیز فقط برای پسران بزرگ باشد و تصمیم گرفتند اینترنت را در آغوش بگیرند، برخی دیگر به موفقیت دست یافتند. همه چیز برای مدتی خوشحال بود – وب سایت و رسانه های اجتماعی تجارت را به ارمغان آورد. اما پس از اینکه اینترنت موبایل شد، جهان دوباره تغییر کرد – تغییری که بسیاری را با خود همراه کرد. کسب و کارهای کوچک بار دیگر در منحنی یادگیری شیب دار هستند. در حالی که بحث وب سایت ها و شبکه های اجتماعی بود، حالا بحث نرم افزار موبایل بود.

چرا و چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟

همانطور که در مورد اینترنت به طور کلی بود، برنامه های کاربردی تلفن همراه در حال حاضر اغلب به عنوان یک لوکس در نظر گرفته می شوند که فقط بازیکنان بزرگ می توانند از عهده آن برآیند. با این حال، در حال حاضر، شاید بحث بر سر این باشد که چرا یک کسب و کار نمی تواند یک اپلیکیشن موبایل را بخرد. اول، حقایق – ارقام متفاوت است، اما نتیجه نهایی این است: در اواسط سال 2014، افراد بیشتری نسبت به استفاده از رایانه های شخصی به اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه دسترسی پیدا کردند. این یک تغییر بزرگ است و شکاف بین استفاده از موبایل و کامپیوتر باقی خواهد ماند – هرگز به عقب برنگرد! شاید در نتیجه این ارقام، تا زمان پذیرش اپلیکیشن های موبایلی مرتبط با انفجار.

من مطمئن هستم که همه حداقل از یک برنامه در هفته، اگر نه روزانه استفاده می کنند. اپلیکیشن های بانکی راهی برای زندگی برای کسانی است که بانکداری آنلاین را طبیعی و بسیار راحت می دانند. اما با توجه به اینکه افراد زیادی از برنامه‌های ارائه شده توسط شرکت‌های بزرگ استفاده می‌کنند، برای کسب‌وکارهای کوچک آسان است که فکر کنند برنامه‌های تلفن همراه صرفاً حافظان بازیکنان بزرگ هستند – اینطور نیست. با افزایش تاییدیه ها، هزینه ساخت اپلیکیشن های پیشرفته موبایل کاهش یافته است. در نتیجه، کسب‌وکارهای کوچک متوجه شده‌اند که برنامه‌های کاربردی تلفن همراه یک فرصت و یک مزیت رقابتی هستند.

1. عامل “وای”.

همانطور که در بالا ذکر شد، بسیاری از مردم فکر می کنند که داشتن یک برنامه تلفن همراه در اختیار پسران بزرگ است – بازیگران بزرگ صنعت که منابع زیادی دارند. اگر اینطور است، آیا اپلیکیشن موبایل کسب و کار شما را در یک لیگ خاص قرار نمی دهد؟ باید برای تصویر شما خوب باشد!

2. عامل “جامد”.

آخرین باری که با شرکتی که وب سایت نداشت تجارت کردید کی بود؟ تا حدودی، یک وب سایت به یک کارت نام تبدیل شده است – هر چقدر که ممکن است عجیب به نظر برسد اگر یک تاجر بدون کارت نام، یک تجارت بدون وب سایت ممکن است عجیب به نظر برسد. شرکت‌های دارای وب‌سایت بیشتر از شرکت‌های بدون وب‌سایت ظاهر می‌شوند، و با پیشرفت تلفن همراه، سرعت حرکت افراد در وب‌سایت‌ها به زودی مانند برنامه‌های تلفن همراه خواهد بود. do about. – اگر شرکت اپلیکیشن موبایلی نداشته باشد، مشکلی پیش آمده است.

3. تجربه مشتری

اگر کسب و کار شما وب سایتی دارد که مشتریان باید در آن با هم تعامل داشته باشند (برای رزرو بلیط، رزرو و غیره)، باید بدانید که مردم در حال حرکت هستند، مهم نیست که وب سایت شما چقدر سازماندهی شده است. عملکرد وب سایت شما برای مشتریان شما مفید خواهد بود. IndustryHost یک مثال عالی برای این است. مشتریان هاست خریداری شده از کنترل پنل برای کنترل حساب های خود و مدیریت وب سایت های خود استفاده می کنند.

4. بازاریابی

تعداد کمی از برنامه ها به کاربران تحمیل می شود. در حالی که یک کاربر تلفن همراه ممکن است هنگام بارگیری یک برنامه تجاری، تماس بازاریابی از یک شرکت یا پیامک یا ایمیل بازاریابی دریافت کند، ممکن است تعجب نکند اگر این تجارت با تبلیغات و معاملات ویژه همراه باشد. اپلیکیشن های موبایل خط دیگری از بازاریابی را ارائه می دهند که احتمالا راحت تر است.

5. برند

برنامه ها (معمولاً) رایگان هستند و افراد هر طور که می خواهند آنها را در تلفن همراه خود دانلود می کنند. بدیهی است که این فرصتی برای تبلیغ نام تجاری شما است – برنامه شما روی دستگاه تلفن همراه مشتری قرار می گیرد و اگر به نظر برسد (و خیلی خوب رفتار کند)، می تواند بر تصویر شرکت شما تأثیر بگذارد.

6. در نظر گرفتن کسب و کار شما

به زبان ساده، صفحه نمایش موبایل اکنون نشان دهنده املاک و فرصت های تبلیغاتی اپلیکیشن موبایل است. چندین مطالعه نشان می دهد که کاربران موبایل به طور متوسط ​​14 بار در روز از فیس بوک استفاده می کنند. با استفاده از اپلیکیشن شرکتتان، فضای یک صفحه را اشغال کنید، اینها می توانند تا 14 بار در روز کسب و کارتان را به شما یادآوری کنند. مطمئناً این باید چیز خوبی باشد!

7. بازخورد مصرف کننده

یک اپلیکیشن موبایل خوب نباید یک خیابان یک طرفه باشد. اپلیکیشن های موبایل به مشتریان این فرصت را می دهند که با شرکت در تماس باشند. شاید گلایه ای داشته باشند، شاید هم تعریفی داشته باشند. در عوض، ممکن است سؤالاتی داشته باشند. تعاملات موجود از طریق اپلیکیشن موبایل، شرکت ها را قادر می سازد تا خدمات خود را پیش بینی کنند و قبل از اینکه به مشکل تبدیل شوند، به آنها پاسخ دهند. به عنوان مثال، اگر یک شرکت متوجه شود که مشتریان دائماً در مورد یک مشکل خاص می پرسند (مثلاً نحوه راه اندازی مجدد یک سرور مجازی)، یک برنامه تلفن همراه می تواند سؤالات متداول را ارائه دهد که به افراد کمک می کند تا راه حل های فوری برای مشکلات خود را ارائه دهند. این بدیهی است که تأثیری بر افزایش فشار بر تیم پشتیبانی مشتری شما دارد.

8. وفاداری مشتری

امروزه دیگر نیازی به حمل کارت و جمع‌آوری برچسب‌ها برای مشتریان نیست – هر نوع خدماتی که ارائه می‌دهید، یک برنامه تلفن همراه می‌تواند به شما در پیگیری استفاده و تشویق وفاداری مشتریان کمک کند. وقتی یک برنامه رایگان موبایلی به کاربران این فرصت را می دهد که یک فنجان قهوه رایگان بخورند، آنها دوباره به تجارت شما باز می گردند!

نتیجه:

بدیهی است که تعدادی از مسائل در مورد برنامه های تلفن همراه شناخته شده است. در نظر گرفته شده. هزینه یک عامل آشکار است. اما مسائل فوق در واقع فقط سطح را خراش می دهد. تا آنجا که به مزایای اپلیکیشن های موبایل برای کسب و کارهای کوچک مربوط می شود. اکثر مردم معتقدند که این کار برای اهداف کوچک انجام می شود. این گام بعدی طبیعی فراتر از یک وب سایت است.

به آن امتیاز دهید

چگونه یک اپلیکیشن موبایل می تواند برای کسب و کار شما مفید باشد؟ 8 دلیل برای اولین بار در نوین. ظاهر شد.