منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 3 راه برای بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

3 راه برای بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
3 راه برای بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

پست امروز را بخوانید تا با سه روش آسان برای بهینه سازی سایت وردپرس خود آشنا شوید. با آخرین اخبار همراه باشید!

بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو

راه های بهینه سازی وب سایت های وردپرسی

گفته شده است که گوگل وردپرس را ترجیح می دهد و تنها با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند که به صاحبان وب سایت مزیت فوری در نمایه سازی جستجو و به طور بالقوه در رتبه بندی می دهد. سود باشد یا نباشد. بهینه سازی وب سایت های وردپرس به طور موثر برای موتورهای جستجو هنوز بسیار مهم است.

خوشبختانه، وردپرس پوشش اقدامات اولیه سئو را آسان می کند. برای اطمینان از بهترین عملکرد جستجو. در اینجا سه ​​مرحله ساده و آسان وجود دارد که صاحبان وب سایت وردپرس می توانند برای بهبود سئو سایت خود انجام دهند.

به روز رسانی سازندگان پیوند ثابت

افزودن این بخش‌های متنی به پیوندهای دائمی به معنای کلمات کلیدی بیشتر در URL و بهینه‌سازی بهتر موتورهای جستجو است. تا به امروز، نصب وردپرس به چیزی بیش از تایپ کردن ساختار پیوند دائمی جدید توسط کاربر در فیلد “Custom” و کلیک روی ذخیره نیاز ندارد. با استفاده از این ساختار پیوند ثابت، همان کلمات کلیدی استراتژیک را اضافه کنید که عنوان پست یا صفحه را برای بهینه سازی URL بهینه می کند.

یک پلاگین سئو قدرتمند نصب کنید

یکی از برجسته ترین ویژگی های وردپرس نحوه هر یک از هزاران افزونه رایگان در دسترس است. راه اندازی آن برای گسترش قابلیت های آن آسان است. پلاگین هایی برای انجام هر کاری که می توانید. از جمله بهینه سازی موتورهای جستجو. افزونه های سئو خوب به کاربران راهی ساده و شهودی برای ایجاد تغییرات ظریف در نحوه کار وردپرس می دهند. این می تواند تمام کارهای مورد نیاز را برای به حداکثر رساندن مزایای سئو و در بسیاری از موارد برای حفظ یک سایت در موقعیت بسیار قوی در موتورهای جستجو انجام دهد.

افزونه های زیادی برای موتورهای جستجو در دسترس هستند و بسیاری از آنها خوب هستند. برخی از آنها کاملا شگفت انگیز هستند. قابل ذکر است، رتبه بندی سئو ریاضی و سئو وردپرس توسط Yoast احتمالاً دو تا از بهترین و موثرترین افزونه های سئو موجود هستند و هر دو کاملا رایگان هستند. این دو افزونه رابط کاربری ساده ای را در اختیار کاربر قرار می دهند. از طریق آن می توانند هر عامل مهمی را برای جستجوگران در سایت کنترل و بهینه کنند.

افزونه Cache and Storage را نصب کنید

پس از آپدیت اخیر گوگل، یکی از مهم ترین عوامل در بهینه سازی موتورهای جستجو، قابلیت استفاده است. و بخش بزرگی از این سرعت وب سایت ها و صفحات است. سایت هایی که به سرعت بارگذاری می شوند. آن‌ها همان پاسخی را که سایت‌های سریع دریافت می‌کنند، از گوگل دریافت نمی‌کنند. و وردپرس که بر روی یک ساختار پایگاه داده پیچیده عمل می کند. این می تواند بسیار حساس به تخریب باشد، به خصوص زمانی که سایت ها بزرگ می شوند. یک راه آسان برای کمک به بارگذاری سایت خود در وردپرس، نصب یک افزونه کش است.

پلاگین های ذخیره سازی با ذخیره یک کپی از صفحات سایت به عنوان یک فایل استاتیک در سرور کار می کنند. هنگامی که یک بازدید کننده به وب سایت می آید، به جای پرس و جو از پایگاه داده و ساخت صفحه به صورت پویا، همه چیز زمان می برد. سایت نسخه پایدار را از سرور می خواند و نتیجه بارگذاری بسیار سریع است. این زمان بارگذاری سریعتر به معنای معیارهای بهتر برای تجربه کاربر است، که به معنای عملکرد بهتر SEO است. W3 Total Cache’s Large Selection یک افزونه بسیار محبوب است که توسط برخی از بزرگترین سایت های وردپرس در وب استفاده می شود.

علاوه بر این، استفاده از هاست اختصاصی وردپرس می تواند به سرعت بارگذاری و بهینه سازی سایت های وردپرس کمک کند.

نتیجه

وردپرس یک پلتفرم شگفت‌انگیز است که قابلیت‌های باورنکردنی و ویژگی‌های قدرتمند مدیریت محتوا را ارائه می‌دهد. بسته کاملا رایگان All in One در حالی که وردپرس با سطح مشخصی از سفارشی سازی ساخته شده و آماده نصب مستقیم است، هنوز برای صاحبان وب سایت هایی که به دنبال بهترین بهینه سازی موتور جستجو هستند برای رفع همه چیز، چندین مرحله مهم را دنبال کنید. با به روز رسانی ساختار پیوند ثابت، نصب یک افزونه سئو قدرتمند و راه اندازی فضای ذخیره سازی، صاحبان وب سایت های وردپرسی می توانند سایت های خود را بهینه کنند و نتایج جستجوی خود را به سطح بالاتری برسانند.

به آن امتیاز دهید

مقاله 3 روش های بهینه سازی وب سایت های وردپرس برای موتورهای جستجو برای اولین بار در نوین. ظاهر شد.