منو سایت

4 نکته کلیدی در مورد طراحی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
4 نکته کلیدی در مورد طراحی سایت

4 نکته کلیدی در مورد طراحی وب سایت با هاست جدید: وب سایت شما کانون اصلی حضور آنلاین کسب و کار شما است. باید مطمئن شوید که آن را برای بهینه سازی طراحی کرده اید. محتوای مورد نیاز بازدیدکنندگان خود را ارائه دهید. این به معنای استفاده از سبک های طراحی مناسب است. برای به دست آوردن هر گونه شانس موفقیت در دنیای رقابتی تجارت آنلاین. شما باید مطمئن شوید که سایت شما سریع و لذت بخش است. هنگام ایجاد وب سایت مناسب برای کمپین بازاریابی اینترنتی خود، اشکالات طراحی زیر را در نظر داشته باشید.

4 نکته کلیدی در مورد طراحی سایت

4 نکته کلیدی مرتبط با طراحی سایت با امکانات جدید

1- استفاده از رنگ

رنگ یکی از مهم ترین عوامل در طراحی سایت است. رنگ های مختلف می توانند در سطح ناخودآگاه افراد را به شدت تحت تاثیر قرار دهند و از افکار و احساسات خاصی بهره مند شوند. بسیاری از طراحان این اشتباه را مرتکب می شوند که توجه کافی به استفاده صحیح از رنگ ندارند.

بسیاری از سایت‌های با طراحی ضعیف دارای طرح‌های رنگی متناقض یا استفاده بیش از حد از رنگ‌های با کنتراست بالا هستند که می‌تواند متن را برای خواندن بیش از حد بزرگ کند یا توجه خواننده را از محتوای مهم صفحه منحرف کند. تنظیم شده اند. اما در اینجا چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

طرح های رنگی قرمز و نارنجی به سرعت توجه را به خود جلب می کنند. در حالی که سبز و آبی حس آرامش و طبیعی را منتقل می کنند، بنفش تجمل و سلطنت را به ارمغان می آورد. و اغلب رنگ های مطمئن تری را انتخاب می کند. که فقط برای اهداف عملی است.

2- فلش کارت و انیمیشن

به هر قیمتی باید از انیمیشن های گرافیکی و متحرک خودداری کرد، به خصوص در مواردی که برای تبلیغات مخرب و آزاردهنده استفاده می شود. اجتناب کردن اونی که بعد از جمع شدن تیترها جیغ و داد میزنه. در تلاش برای جذب افراد بیشتر، به شدت تحریک می شود.

عدم استفاده از فلش در طراحی سایت

همچنین بازدیدکنندگان را از محتوای شما منحرف می کند. و تجربه تماشای ناخوشایندی را ایجاد می کند که در بسیاری از موارد برای جلوگیری از آنها کافی است. در عوض، سعی کنید از هدرهای صفحه استفاده کنید که ساده، زیبا و مطابق با سبک طراحی و محتوای سایت شما باشد. طراحان وب همچنین باید از لوگوی شرکت در هدر صفحات استفاده کنند. زیرا این نمادی است که مردم به یاد دارند. به یاد داشته باشید که سربرگ معمولاً اولین چیزی است که مردم می بینند و برای بسیاری از افراد اولین برداشت بسیار بزرگ است.

3- تصاویر بزرگ بدون فشرده سازی

در حالی که سرعت اینترنت به طور مداوم در حال افزایش است. به خاطر داشته باشید که همه افراد یک اتصال پهن باند فوق العاده سریع ندارند. دیگرانی هستند که از دستگاه های تلفن همراه برای مرور اینترنت استفاده می کنند و برای نمایش صفحات بسیار گرافیکی بسیار سخت تلاش می کنند. استفاده از تصاویر بزرگتر که به طور بهینه فشرده نشده اند می تواند عملکرد بالاتری داشته باشد. و اگر مردم باید منتظر باشند تا وب سایت شما بارگذاری شود. آنها احتمالاً به دنبال جای دیگری هستند.

تصاویر با پس‌زمینه بزرگ یک گرایش محبوب در طراحی وب هستند، اما باید مطمئن شوید که تصاویر به درستی فشرده شده‌اند، بدون اینکه تأثیر قابل‌توجهی بر کیفیت داشته باشند. یکی دیگر از مواردی که باید از آن اجتناب کنید، داشتن تصاویر کامل از محصولات در همان صفحه با توضیحات است. در عوض، از پیش‌نمایش‌های بند انگشتی استفاده کنید که با کلیک کردن، یک کادر معین نمایش داده می‌شود و نسخه کامل تصویر را باز می‌کند.

4- عدم طراحی ریسپانسیو و ریسپانسیو

امروزه مردم از دستگاه های مختلف برای مرور اینترنت استفاده می کنند. رایانه‌های رومیزی و رایانه‌های لپ‌تاپ احتمالاً رایج‌ترین دستگاه‌های مرور اینترنت هستند. ترافیک وب موبایل در حال حاضر بیش از بیست درصد از کل ترافیک اینترنت در ایالات متحده را تشکیل می دهد. تبلت های لمسی نیز بسیار محبوب هستند. به خصوص با عرضه ویندوز 8 جدید مایکروسافت، سیستم عامل لمسی و موبایلی.

با این حال، تعداد زیادی از طراحان وب همچنان این روند مهم را نادیده می گیرند. در عوض، آن‌ها به طراحی وب‌سایت‌هایی ادامه می‌دهند که می‌توانند در صفحه بزرگ عالی به نظر برسند. هنگام استفاده از دستگاه های تلفن همراه خواندن و پیمایش آنها دشوار و ناراحت کننده است. در عوض، طراحان وب امروزی باید بر روندهای مهمی مانند سبک های طراحی مدولار، طراحی وب واکنش گرا و انواع مختلف دیگر بهینه سازی محتوا تمرکز کنند.

نوین هاست دوست جدید شماست

به آن امتیاز دهید

مقاله 4 نکات کلیدی مرتبط با طراحی سایت اولین بار در نوین است. ظاهر شد.