منو سایت

5 راه برای افزایش امنیت سرور اختصاصی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 راه برای افزایش امنیت سرور اختصاصی

راه های افزایش امنیت سرور اختصاصی با هاست جدید: این روزها، شما نمی توانید از سرورهای خود مراقبت کنید. متأسفانه، حملات هر روز اتفاق می‌افتد و تمام وب‌سایت‌ها با هر شکل و اندازه مورد هدف قرار می‌گیرند. اگر سرور اختصاصی دارید. از نظر امنیت بهتر است با سایر شرکت های هاستینگ همکاری کنید. با این حال، در برخی مواقع باید کارهای تعمیر و نگهداری را تا جایی که ممکن است انجام دهید تا امنیت سرور اختصاصی خود را افزایش دهید.

5 راه برای افزایش امنیت سرور اختصاصی با یک هاست جدید

1- انتخاب DDoS Protection

حملات DDoS در حال افزایش هستند، بنابراین هرگز زمانی بهتر از داشتن محافظت DDoS در حساب اختصاصی شما وجود ندارد. از شما در برابر حملات محافظت می کند. که می تواند سرور اختصاصی شما را با استفاده از یک سیل ترافیک غیرقانونی خراب کند. برنامه حفاظت از DDoS یک لایه امنیتی اضافی را فراهم می کند. که اساساً از طریق ترافیک شما “فیلتر” می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط بازدیدکنندگان قانونی مجاز هستند. گزینه های حفاظتی DDoS برای محافظت در برابر حملات با اندازه های مختلف وجود دارد. حدود 10 گیگابیت بر ثانیه تا 100 گیگابیت در ثانیه یا بیشتر!

5 راه برای افزایش امنیت سرور اختصاصی

۲- پشتیبان گیری منظم از اطلاعات

حتی وقتی تمام اقدامات ایمنی را انجام می دهید، باز هم می توانید. ممکن است حملات و سایر آسیب پذیری های امنیتی وجود داشته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، داشتن یک برنامه پشتیبان همیشه ایده خوبی است. به طور خاص، باید حداقل یک بار در هفته و شاید بیشتر از همه اطلاعات مهم، زمانی را برای پشتیبان گیری اختصاص دهید. به این ترتیب اگر اتفاقی برای سایت شما بیفتد. حداقل می توانید آن را با داده های پشتیبان ذخیره شده خود بازیابی کنید.

3- همه چیز را به روز نگه دارید

با تلاش برای بررسی منظم به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات امنیتی شروع کنید. این کار باید حداقل چند بار در هفته انجام شود. به نرم افزار خود اعتماد نکنید برای اطلاع از در دسترس بودن به‌روزرسانی، مطمئن می‌شود که فعال شده است.

4- فقط از شبکه های قابل اعتماد استفاده کنید

هنگامی که با اطلاعات کاربری خود وارد حساب کاربری خود می شوید، مطمئن شوید که از یک شبکه قابل اعتماد استفاده می کنید. این بدان معنی است که هنگام ورود به یک شبکه بی سیم عمومی یا سایر شبکه های ناخواسته باید وارد حساب خود شوید. علاوه بر این، مطمئن شوید که سایر کاربران دارای حساب از این پروتکل آگاه هستند.

5- یک سرور مدیریت شده در نظر بگیرید

اگر ایده رسیدگی به همه این مسئولیت های امنیتی کمی طاقت فرسا به نظر می رسد، یکی از بهترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که آن را برای خودتان انجام دهید. در واقع، با یک سرور مدیریت شده، به جای سرور مدیریت شده، باید مدیر خود باشید که تمام جنبه های مهم حفاظت از امنیت شما را مدیریت می کند، از نصب به روز رسانی ها گرفته تا پشتیبان گیری از داده های شما به طور منظم، این مدیران می توانند ذخیره کنند. تو را زیاد. زمان بدون هیچ زحمتی

اینها برخی از مهمترین اقداماتی است که می توانید برای افزایش امنیت سرور اختصاصی خود انجام دهید. اگر قبلاً از این دستورالعمل ها پیروی نکرده اید، وقت آن رسیده است که آنها را به بخشی از سرور روزانه و نگهداری وب سایت خود تبدیل کنید.

به آن امتیاز دهید

مقاله 5 راه برای افزایش امنیت سرور اختصاصی اولین مقاله در نوین است. ظاهر شد.