منو سایت

5 نکته مهم در مورد نگهداری وب سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
5 نکته مهم در مورد نگهداری وب سایت

5 نکته مهم در مورد نگهداری وب سایت: ما وسایل نقلیه خود را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که در شرایط عالی هستند. ما امور مالی خود را بررسی می کنیم. ما تجهیزات خود را بررسی می کنیم و سلامت خود را بررسی می کنیم. اما ما اغلب فراموش می کنیم که وب سایت خود را بررسی کنیم. هر ماه هزاران وب سایت جدید راه اندازی می شوند و رقابت برای بازدید و فروش در حال افزایش است. داشتن طرح های رنگارنگ و جذاب، کاربر پسند و گرافیک عالی کافی نیست. وب سایت ها باید به خوبی نوشته شده، خوش نوشته و حاوی اطلاعات کسب و کار به روز باشند. تا بتوانند رتبه بالاتری داشته باشند و در نتایج گوگل جایگاه بالاتری کسب کنند.

نکات نگهداری وب سایت

نکات مهم در مورد نگهداری وب سایت

1- مطالب خود را بررسی کنید

اشتباهات تایپی، گرامر ضعیف و جمله بندی ضعیف تأثیر بدی بر بازدیدکنندگان می گذارد. مطالب خود را با دقت بررسی کنید و اصلاحات لازم را انجام دهید. اگر مهارت نوشتاری کافی ندارید. یا اگر محتوای شما تکراری و خسته کننده است. یک حرفه ای را برای نوشتن مطالب خود استخدام کنید. اهمیت محتوای با کیفیت بالا را نمی توان دست کم گرفت. اطمینان حاصل کنید که محتوا تازه است و حاوی اطلاعات مهم برای بازدید کننده است.

2- لینک را چک کنید

لینک های با کیفیت برای یک وب سایت مهم هستند، اما لینک های شکسته به جای پیوند دادن به وب سایت شما، بازدیدکنندگان وب سایت شما را از سایت شما دور می کند که به وب سایت شما آسیب می رساند. بازدیدکنندگان به موتورهای جستجوی خود باز می گردند و سایتی مشابه سایت شما جستجو می کنند. با این حال پیوندهای شما زمانی که برای اولین بار آنها را به سایت خود اضافه می کنید. شما باید آنها را به طور منظم بررسی کنید. رتبه گوگل شما نیز تحت تاثیر لینک های شکسته قرار می گیرد و مهم است که آنها را اصلاح کنید.

3- بررسی سازگاری وب سایت با موبایل

آمار نشان می دهد که بیش از 20 درصد از ترافیک وب سایت از تلفن های همراه است. و همه کاربران تلفن همراه از یک یا چند دستگاه تلفن همراه به وب سایت های مورد علاقه خود دسترسی دارند. بدون یک وب سایت دوستانه، وب سایت خود را پشت سر بگذارید. وب سایت های دوستانه که از بازار بزرگی از مشتریان بالقوه استفاده می کنند.

4- شبکه های اجتماعی را بررسی کنید

شبکه های اجتماعی برای راه اندازی سایت ها رایج هستند. وب سایت شما باید از طریق سایت هایی مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و سایر سایت های محبوب رسانه های اجتماعی پیوند داده شود. این سایت های اجتماعی ابزارهایی را برای به اشتراک گذاری وب سایت، خدمات و محصولات شما ارائه می دهند. پس از راه اندازی سایت های رسانه های اجتماعی خود، دکمه های مناسب را به وب سایت خود اضافه کنید. تا بازدیدکنندگان بتوانند وب سایت شما را با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

5- عکس های خود را بررسی کنید

اگر عکس‌های شما بزرگ، کمی تار یا ضعیف هستند، آن‌ها را تعویض کنید. کمی وقت بگذارید و از کسب و کار یا محصولات خود عکس های با کیفیت بگیرید. اگر عکاسی یک طاقچه روی دیوار نیست، از یکی از اعضای خانواده یا دوستانتان بخواهید تصاویر شیک و زیبایی داشته باشند. تصاویر خود را قبل از آپلود در وب سایت خود ویرایش کنید. تصاویر و گرافیک های بزرگ سرعت وب سایت شما را کند می کند و گوگل متوجه می شود. وب سایت شما بخش عمده ای از کسب و کار شما است. و سزاوار توجه و به روز رسانی مشابه تجارت فیزیکی شماست. سال جدید را با یک وب سایت “ثابت” شروع کنید و شاهد افزایش ترافیک خود باشید.

به آن امتیاز دهید

مقاله 5 نکته مهم مربوط به نگهداری وب سایت اولین بار در نوین می باشد. ظاهر شد.