منو سایت

6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو

6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو با هاست های جدید: اگر می خواهید موفقیت وب سایت خود را افزایش دهید. شما باید کار روی سئو را شروع کنید. خیلی سخت است که کارهای دیگر در وب سایت شما بیشتر وقت شما را بگیرد. برای کمک به شما، در این پست شش کار ساده و کوچک را گردآوری کرده ایم که هر صاحب وب سایت باید هر هفته انجام دهد. صرف ده دقیقه در روز یا یک ساعت در هفته، این فعالیت ها می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر موفقیت وب سایت و کسب و کار شما داشته باشند. با آخرین اخبار همراه باشید!

6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو

1. محتوای قدیمی را به روز کنید

گوگل دوست دارد محتوای جدید را تبلیغ کند زیرا می خواهد اطلاعات به روز و دقیق تری را در اختیار کاربران قرار دهد. به همین دلیل است که محتوای قدیمی کم کم در رتبه بندی پایین می آید. وقتی هر محتوای قدیمی را به روز می کنید. تاریخی که تغییرات را اعمال می کنید ثبت می شود و Google متوجه تغییر آن می شود. به همین دلیل است که وقت گذاشتن برای به روز رسانی محتوای خود یک بار در هفته می تواند تأثیر مثبتی بر نحوه رتبه بندی صفحات شما و نحوه ایجاد اطلاعات بیشتر برای خوانندگان داشته باشد. حتی اگر فقط یک پست در هفته تغییر دهید، سایت خود را به طور منظم به روز می کنید.

2. عنوان و توضیحات متا را بازنویسی کنید

موتورهای جستجو به عناوین صفحات و پست ها و توضیحات متا نگاه می کنند تا ببینند محتوای شما چگونه واکنش نشان داده است. در همان زمان، عنوان و توضیحات متا در نتایج جستجو ظاهر می شود. و هر چه جذابیت برای کاربر بهتر باشد، احتمال کلیک روی آن بیشتر است. برای اینکه به محتوا شانس بیشتری برای رتبه بندی و در نتیجه دریافت کلیک داشته باشید، باید هر از چند گاهی آنها را اصلاح کنید – به خصوص اگر آنقدرها خوب کار نمی کنند. مطمئن شوید که هر دو حاوی کلمات کلیدی مرتبط شما هستند. و به گونه ای نوشته شده اند که یک انسان می تواند آنها را کاملاً جالب بداند.

همچنین می توانید URL های خود را به روز کنید و درک و درک بهتر آنها را برای موتورهای جستجو ساده تر و آسان تر کنید. با این حال، اگر این کار را انجام دهید، یک آدرس جدید برای سرور مجازی خود خواهید داشت. و این بدان معنی است که هر پیوند خارجی به صفحه قدیمی کار نخواهد کرد. برای جلوگیری از از دست دادن ترافیک از پیوندهای سایت های دیگر، می توانید تغییر مسیرها را تنظیم کنید. به طوری که هر ترافیکی با URL قدیمی مستقیماً به صفحه جدید ارسال می شود و نه صفحه خطای 404.

3. روی لینک های شکسته کار کنید

علاوه بر این، شما باید به سرعت با هر لینک شکسته در وب سایت خود، یا لینک های داخلی به محتوای خود یا لینک های خارجی به سایت های دیگر مقابله کنید، لینک های شکسته تجربه ضعیفی به بازدیدکنندگان شما می دهند و به همین دلیل، موتورهای جستجو نیز چنین خواهند کرد. مایل به پاداش به شما با رتبه بالاتر.

اگر URL یک صفحه را تغییر داده اید و منو یا سایر پیوندها به روز نشده است، ممکن است پیوندهای داخلی وجود داشته باشد. اگر صفحه ای را حذف کرده باشید نیز ممکن است این اتفاق بیفتد. و فراموش کردید یک لینک را حذف کنید. لینک های خارجی شکسته مشکل اصلی هستند. زیرا ممکن است از وجود وب سایت یا صفحه ای که به آن لینک داده اید بی اطلاع باشید.

در 6 اقدام ساده هفتگی برای بهبود سئو، ساده ترین راه برای مقابله با لینک های شکسته استفاده از افزونه ای است که به طور خودکار آنها را بررسی می کند. و هر زمان که پیدا شد به شما اطلاع خواهد داد. اگر جایگزین مناسبی پیدا نشد، یا لینک را به روز می کند یا به طور کامل حذف می کند. اگر لینک های زیادی روی سرور مجازی خود دارید. این قطعا زمان صرف شده برای بررسی دستی آنها را کاهش می دهد.

4. کسب و کار خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

موتورهای جستجو شروع به توجه بیشتر به نحوه عملکرد برندها در رسانه های اجتماعی کرده اند، به خصوص اگر نظرات خوب یا لایک یا اشتراک گذاری زیادی دریافت کنند. رسانه های اجتماعی علاوه بر تاثیر مثبت بر رتبه بندی شما، می توانند تاثیر زیادی بر ترافیک وب سایت و شهرت تجاری شما نیز داشته باشند.

به همین دلیل، مهم است که به طور منظم محتوا را به پلتفرم رسانه اجتماعی انتخابی خود اضافه کنید و به هر وب سایت در وب سایت خود پیوند دهید. به این ترتیب اکثر پست ها لایک و به اشتراک گذاشته می شوند. به احتمال زیاد بازدیدکنندگان بیشتری خواهید داشت. استفاده منظم از پلتفرم های رسانه های اجتماعی می تواند آگاهی، آشنایی و اعتماد را در میان مصرف کنندگان افزایش دهد. و وفاداری به برند را در میان مشتریان فعلی افزایش دهید – و هر چه تعداد افرادی که شما را دوست داشته باشند و مشترک شوند، افراد بیشتری احساس خواهند کرد. اینکه شما کسب و کاری هستید که می توانید به آن اعتماد کنید.

5. رقابت در بخش شما را ببینید

همانطور که در کارکردهای مهم سئو ذکر شد. اگر به دنبال موادی هستید که کار کنند. بهترین مکان برای یافتن این موضوع این است که به میزان درآمد رقبا نگاه کنید. تجزیه و تحلیل رقابتی یک تجارت بزرگ است و بسیاری از ابزارهای آنلاین، به ویژه سرورهای مجازی، برای کمک به یافتن محتوایی که منتشر می کنند و عملکرد آن در موتورهای جستجو و رسانه های اجتماعی ایجاد شده است.

می‌توانید عنوان پست، کلمات کلیدی مورد استفاده، تعداد اشتراک‌گذاری‌ها و موارد دلخواه در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی و میزان ترافیک هر بخش از محتوا را بیابید. این می تواند بینش عمیقی به شما بدهد که چه محتوایی در حال ترند است و چه کسانی در بازار هدف شما دنبال می شوند. پس از دانستن این موضوع، می توانید محتوای مشابه خود را ایجاد کنید و سهمی از آن را برای خود به دست آورید.

6. برخورد با مزاحمان

یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی تعداد لینک هایی است که یک سرور از وب سایت های قدرتمند و معتبر، به ویژه آنهایی که در یک دسته مشابه قرار دارند، دارد. برای دریافت این لینک ها شما باید با افرادی که در این سایت ها منتشر می شوند ارتباط برقرار کنید. شما می توانید این کار را به چند روش انجام دهید. به عنوان مثال، نظرات آنها را در مورد پست های وبلاگ خود با ذکر و پیوند دادن به آنها در پست های خود و با لایک کردن، اشتراک گذاری، پاسخ دادن به آنها و ذکر آنها در رسانه های اجتماعی دریافت کنید.

هرچه بیشتر با آنها ارتباط برقرار کنید، احتمال ارتباط شما با آنها بیشتر می شود. جایی که آنها مطالب شما را می خوانند و به اشتراک می گذارند. انجام این کار زمان زیادی می برد – برخی از این هکرها میلیون ها فالوور رسانه های اجتماعی و بازدید کننده وب سایت دارند. شما نمی توانید فریاد را ببینید. با این حال، یک توییت از آنها یا ذکر در پست وبلاگ شما می تواند میلیون ها نفر را به وب سایت شما هدایت کند یا منجر به رتبه های بالاتر در گوگل شود. مزایای کسب و کار شما می تواند قابل توجه و طولانی مدت باشد. شاید ارزش تلاش را داشته باشد.

نتیجه گیری 6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو

ده دقیقه در روز یا یک ساعت در هفته انجام این کارهای ساده و در عین حال موثر سئو می تواند تأثیر قابل توجهی بر وب سایت شما بگذارد. آنها می توانند رتبه را افزایش دهند. نرخ کلیک را افزایش دهید، محتوای سایت را مرتبط تر و جذاب تر کنید.

به آن امتیاز دهید

مقاله 6 کار ساده هفتگی برای بهبود سئو اولین مقاله در نوین است. ظاهر شد.