منو سایت

7 تفاوت بین هاست رایگان و پولی وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 تفاوت بین هاست رایگان و پولی وردپرس

7 تفاوت بین هاست رایگان و پولی وردپرس و هاست جدید : اگر به دنبال هاست وردپرس هستید، می توانید شرکت های زیادی را بیابید که آن را به صورت رایگان ارائه می دهند. در حالی که همه ما عاشق یک سرویس رایگان هستیم، استفاده از آن تضمین نمی کند که بهترین گزینه برای وب سایت شما باشد. اغلب تفاوتی بین چیزی که با یک بسته میزبانی رایگان وردپرس دریافت می کنید و چیزی که با یک سرویس هاست پولی دریافت می کنید وجود دارد. در این پست به تفاوت هاست رایگان و پولی وردپرس می پردازیم تا به وضوح ببینید که بهترین گزینه برای شما کدام است.

7 تفاوت بین هاست رایگان و پولی وردپرس

7 تفاوت بین هاست رایگان و پولی وردپرس و بررسی هاست جدید

1. نام دامنه خودتان

هر وب سایت دارای یک نام دامنه منحصر به فرد است که به افراد امکان می دهد آن را در اینترنت پیدا کنند. به عنوان مثال، مال ما novinhost.org است. اگر کسب و کاری دارید، به دامنه ای نیاز دارید که حاوی نام تجاری یا نام شرکت شما باشد. متأسفانه، با یک حساب میزبانی رایگان، این امر 100٪ قابل دستیابی نیست. شما می توانید از نام تجاری خود در جایی در نام دامنه استفاده کنید، اما باید نام ارائه دهنده هاست را نیز ذکر کنید. با این حال، اگر از خدمات هاست پولی استفاده می کنید، می توانید نام دامنه خود را بدون نام هاست ناخواسته داشته باشید. در اینجا یک مثال از تفاوت است.

همانطور که می توانید تفاوت هاست رایگان و پولی وردپرس را مشاهده کنید، دامنه های هاست رایگان بسیار حرفه ای به نظر می رسند و نسبت به دامنه های هاست پولی هزینه کمتری دارند. این می تواند تاثیر قابل توجهی بر مشتریان برند شما داشته باشد. این به این معنی است که شما باید یک آدرس جدید پیدا کنید و تمام ترافیکی که از طریق آدرس قدیمی خود وارد می شود را از دست خواهید داد. اگر نام دامنه خود را بخرید، هیچ کس نمی تواند آن را از شما بگیرد مگر اینکه به آن نیاز داشته باشید و هزینه ثبت سالانه را بپردازید.

2. پشتیبانی فنی

راه اندازی یک وب سایت می تواند چالش برانگیز باشد و مشکلات زیادی وجود دارد که می تواند ناگهان سر آنها را بالا ببرد. اگر به صورت آنلاین خرید می کنید، آخرین چیزی که نیاز دارید این است که وب سایت شما از کار بیفتد و نتواند به سرعت مشکل را حل کند.

بسیاری از ارائه دهندگان هاست رایگان نوعی پشتیبانی فنی را ارائه می دهند، با این حال، معمولاً زمان پاسخگویی 24 تا 48 ساعت با این نوع خدمات وجود دارد و اغلب از طرف شخص ثالث پشتیبانی ایمیل دریافت می کنید. اگر در این دوره احتمالاً فروش خود را از دست می دهید یا به وب سایت خود به صورت آنلاین نیاز دارید، می تواند یک مشکل واقعی باشد.

علاوه بر این، یک ارائه دهنده خدمات میزبانی رایگان ممکن است تخصص داخلی مورد نیاز برای حل مشکلات خاص وردپرس را نداشته باشد. اگرچه وردپرس متداول‌ترین پلتفرم ساخت وب‌سایت است، اما هر خدمات پشتیبانی مشتری نمی‌تواند راهنمایی در این زمینه ارائه دهد.

3. زمان ارتقاء تضمینی

یکی دیگر از الزامات مهم برای وب سایت ها این است که آنها آنلاین باقی بمانند. شما به یک میزبان وب نیاز دارید که سرورهای خود را به گونه ای حفظ کند که از خرابی آنها جلوگیری کند و اطمینان حاصل کند که تعمیرات برنامه ریزی شده یا ارتقاء نرم افزار در هر زمان ممکن و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود. شما را تحت تأثیر قرار می دهد.

اگر خدمات رایگان دریافت می کنید، همیشه نمی توانید مطمئن باشید که این ضمانت ها تحت پوشش هستند. وقتی برای یک هاست میزبانی می کنید، میزبان می داند که انتظارات زیادی از خدمات آنها وجود دارد. اکثر ارائه دهندگان خدمات هاستینگ این خدمات را تا 99.95 درصد شارژ می کنند و این میزان دسترسی در قرارداد گنجانده شده است.

4. پهنای باند و فضای ذخیره سازی

پهنای باند مقداری است که وب سایت شما در هر چرخه صورتحساب از طریق اینترنت دریافت و دریافت می کند. تا حدودی شبیه اطلاعات تلفن است. هر بار که شخصی از سایت شما بازدید می کند. شما در حال مصرف بخشی از پهنای باند خود هستید. در روزهای اولیه اینترنت، اکثر میزبان های وب محدودیت پهنای باند ماهانه برای مشتریان فراهم می کردند. به عنوان مثال، اگر از آن فراتر رفته اید، تعداد بازدیدهای شما بسیار زیاد است. تا شروع دوره صورتحساب بعدی در وب سایت شما بازبینی نخواهد شد. تنها گزینه ارتقا به بسته گران قیمت بود.

5. تامین کننده قفل

قبل از انتخاب یک گزینه میزبانی رایگان، همیشه باید در نظر داشته باشید که چرا یک شرکت در وهله اول هزینه ارائه خدمات رایگان را می‌پردازد. این یکی از دلایل است. تا بتوانند از هاست رایگان به عنوان تله عسل استفاده کنند. ارائه خدمات رایگان بدون شک مشتریان زیادی را جذب خواهد کرد. با این حال، از آنجایی که هاست رایگان بسیار محدود است، مردم به زودی متوجه خواهند شد که باید برای دریافت خدمات مورد نیاز وب سایت خود، آن را ارتقا دهند. مشکل کاربران این است که بسیاری از مردم نمی دانند چگونه سایت خود را به هاست دیگری منتقل کنند. و یک حساب پریمیوم با برچسب قیمت گزاف همراه است. صرفاً به این دلیل که زندگی در آن آسان است. این به عنوان قفل فروش شناخته می شود.

6. حساب های ایمیل چندگانه تفاوت بین میزبانی رایگان و پولی وردپرس هستند

اکثر موارد با هاستینگ پولی هستند. مانند چندین حساب ایمیل، امکان میزبانی چندین وب سایت و طیف وسیعی از ویژگی های امنیتی مورد نیاز، به عنوان مثال نظارت بر نفوذ و عفونت، معمولاً به عنوان هزینه اضافی پرداخت می شود. با اکانت هاست رایگان. هنگامی که این عوامل در نظر گرفته می شوند، میزبانی رایگان اغلب می تواند گران تر از هاست پولی باشد.

7. هاستینگ پولی ارزانتر از چیزی است که فکر می کنید

به طور شگفت انگیزی، میزبانی استاندارد حرفه ای و اختصاصی وردپرس فوق العاده مقرون به صرفه است. به عنوان مثال، اینجا در novinhost، قیمت ها از 3.99 پوند در ماه شروع می شود. که کمتر از یک پوند در هفته جواب می دهد. برای این کار، تمام فضای ذخیره سازی و پهنای باند مورد نیاز همراه با پشتیبانی 24 ساعته از وردپرس، 99.95% آپتایم و سایر مزایا را تضمین می کنید.

به آن امتیاز دهید

پست 7 تفاوت هاست رایگان و پولی وردپرس اولین بار در نوین منتشر شد. ظاهر شد.