منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 کلید اصلی که هنگام ایجاد یک وب سایت باید در نظر گرفته شوند

8 کلید اصلی که هنگام ایجاد یک وب سایت باید در نظر گرفته شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

8 کلید اصلی برای ساخت یک وب سایت با میزبانی مدرن با همه فروشندگان و توسعه دهندگان وب تماس بگیرید! آیا به طور منظم برای مشتریان وب سایت می سازید؟ آیا در هر سایتی که می سازید چک لیستی از ویژگی ها و عملکرد وب سایت خود دارید؟

8 کلید اصلی برای ایجاد یک وب سایت

چه چک لیست موجودی داشته باشید که می‌خواهید بررسی کنید، یا شروع به ایجاد یک چک لیست جدید کرده‌اید، ما مجموعه‌ای از موارد ضروری وب‌سایت را در این پست به‌عنوان راهنمای عالی برای شروع کار گردآوری کرده‌ایم. با آخرین اخبار همراه باشید!

1. بهینه سازی خودکار تصاویر

با افزودن یک افزونه داخلی بهینه سازی تصویر، به مشتریان خود کمک بیشتری کنید. این تضمین می کند که بدون توجه به ابعادی که تصویر در آینده بارگذاری می شود، وب سایت آنها به درستی به مناسب ترین اندازه مقیاس می شود و همه چیز با حداکثر سرعت اجرا می شود. یک گزینه عالی برای وردپرس EWWW Image Optimizer است که نه تنها می تواند تصاویر را فشرده کند، بلکه اندازه آنها را برای کاهش بار نهایی نیز تغییر می دهد.

2. ثبت ایمیل

ما ورود به ایمیل را در ساخت هیچ وب سایتی خیلی مهم نمی دانیم. شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است یک سرور مجازی ایمیل خاموش شود. به طور تصادفی پیکربندی یا شکسته در هنگام به روز رسانی وب سایت. پس از آن، هر فرم تماسی که در این زمان ها برای ما ارسال می شود ممکن است برای همیشه از بین برود. با نصب یک افزونه ورود به ایمیل، از خود و مشتری خود محافظت کنید، که با ذخیره یک نسخه داخلی فرم های ارسالی کار می کند تا حتی اگر قسمت اعلان ایمیل کار خود را متوقف کند، همیشه می توانید مستقیماً از داشبورد وب به داده های ارسالی دسترسی داشته باشید. به سایت خود دسترسی داشته باشید. یک گزینه عالی برای وردپرس، افزونه ثبت ایمیل رایگان توسط Sudar است.

3. ثبت فعالیت

ثبت فعالیت‌ها به‌ویژه زمانی مفید است که به مشتریان خود پشتیبانی یا نگهداری مداوم ارائه می‌کنید، زیرا طیف وسیعی از اقداماتی که می‌توان در وب‌سایت انجام داد. این می تواند برای ردیابی از طریق عملکرد کاربر مفید باشد تا بفهمد هر زمان که مشکلی پیش آمد چه اتفاقی افتاده است. یک گزینه عالی برای وردپرس، افزونه Stream کاملا رایگان است.

4. اسکن امنیتی

ایجاد امنیت باید در هر وب سایتی که می سازید اولویت باشد. ترجیحاً، می‌خواهید افزونه یا نرم‌افزاری را نصب کنید که نه تنها اسکن‌های معمول بدافزار را انجام می‌دهد، بلکه یک فایروال در سطح برنامه‌های کاربردی وب نیز ارائه می‌کند. افزونه رایگان Wordfence یکی از این افزونه ها برای وردپرس است.

5. پس زمینه خارجی

مهم است که هرگز تنها به پشتیبان گیری هاست وب خود اعتماد نکنید. نه به این دلیل که آنها غیرقابل اعتماد هستند، بلکه به این دلیل که اگر میزبان وب شما از کار بیفتد (همانطور که همه آنها هر از گاهی انجام می دهند)، شما از وب سایت زنده و نسخه پشتیبان خود نمی خواهید. یک مکان برای وب سایت ذکر شده نگه دارید. بنابراین، همیشه باید یک سرویس پشتیبان خارجی انتخاب کنید تا در صورت بروز فاجعه همیشه بتوانید به یک نسخه از وب سایت خود دسترسی داشته باشید. یک گزینه مقرون به صرفه و کم تاثیر برای سرورهای مجازی ایران برای وردپرس، سرویس پشتیبان گیری ارائه شده توسط ManageWP است.

 

6. ابزارهای جستجو

اگر راهی برای مدیریت سئوی وب سایت خود در اختیار مشتریان خود قرار دهید، مطمئناً می تواند مفید باشد. یک ابزار سئو خوب باید به آنها اجازه دهد تا متادیتا را برای تمام صفحات، پست ها و تصاویر در وب سایت خود تنظیم کنند و همچنین راهنمایی هایی در مورد کیفیت محتوا و اشباع کلمات کلیدی ارائه دهند. جایگزین دیگری برای وردپرس که همه آن را ارائه می دهد. (و بسیاری موارد دیگر!) افزونه Yoast رایگان است. مزیت دیگر این افزونه ارائه نقشه سایت XML است. که می تواند به کنسول جستجوی گوگل ارسال شود. برای کنترل و حفظ رتبه وب سایت مشتری خود.

7. یکپارچه سازی و ردیابی گوگل آنالیتیکس

گوگل آنالیتیکس یکی دیگر از لوازم اصلی وب سایت است که همیشه باید در آن گنجانده شود. نصب گوگل آنالیتیکس به مشتریان شما اجازه می دهد تا بازدیدکنندگان و رشد خود را در طول زمان پیگیری کنند. یک گزینه عالی که کاملا با وردپرس ادغام می شود، افزونه رایگان Google Analytics Dashboard for WP by ExactMetrics است.

8. بررسی خودکار لینک های خراب

پیوندها در طراحی وب سایت می توانند در طول زمان با آمدن و رفتن وب سایت ها، نام دامنه را شکسته یا تغییر دهند. تعمیر لینک های شکسته بسیار مهم است زیرا این امر می تواند تأثیر مضری بر رتبه صفحه شما داشته باشد تا از جریمه های گوگل جلوگیری شود. یک راه عالی و غیر ورزشی برای مدیریت این موضوع با ابزار Link Monitor ManageWP است. نگه داشتن این فرآیند خارج از سایت تضمین می کند که وب سایت شما در طول اسکن های منظم برای پیوندهای شکسته دچار مشکلات عملکردی نخواهد شد.

ماده 8 کلید اصلی ایجاد یک وب سایت که باید مورد توجه قرار گیرد اولین بار در نوین است. ظاهر شد.