منو سایت

9 نکته مهم سئو برای وب سایت های جدید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
9 نکته مهم سئو برای وب سایت های جدید

9 نکته مهم سئو برای وب سایت های جدید با هاست جدید: اگر وب سایت جدیدی راه اندازی کرده اید، زمان آن رسیده است که آنلاین شوید و بازدیدکنندگان را جذب کنید. با این حال، راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید برای این فرآیند پیش بروید. به این ترتیب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بهتری پیدا می کند و به زودی بازدید بیشتری خواهد داشت. در اینجا به طور خلاصه نکاتی در مورد سئو وجود دارد. با آخرین اخبار همراه باشید!

نکات سئو برای وب سایت های جدید

نکات مهم سئو برای وب سایت های جدید

1. ابتدا کلمات کلیدی کم رقابت را هدف قرار دهید

وقتی برای اولین بار سایت خود را راه اندازی می کنید. خیلی کم در گوگل مجاز است. و این بدان معناست که رتبه پایین تری نسبت به رقبای تعیین شده شما برای کلمات کلیدی سطح بالا خواهد داشت، در حالی که هیچ چیز مانع شما از هدف قرار دادن این کلمات کلیدی نمی شود. هدف گذاری سریع ترین راه برای ایجاد ترافیک جدید به سایت شما است. دادن کلمات کلیدی رقابتی کمتر

می توانید از Google Keyword Planner برای بررسی نحوه رقابت کلمات کلیدی استفاده کنید. این به شما می گوید که آیا رقابت در آن دوره بالا، متوسط ​​یا کم است. یافتن کلمات کلیدی رقابتی کمتر به شما شانس بیشتری برای رتبه بندی و جذب ترافیک به آنها می دهد. اگر فقط کلمات کلیدی با رقابت بالا را هدف قرار می دهید. ممکن است در روزهای اولیه رتبه ای کسب نکنید و از این رو ترافیک ارگانیک نداشته باشید. این روش روش خوبی برای استفاده در زمانی است که سایت شما قوی می شود.

2. همیشه کلمه کلیدی اصلی خود را در تگ عنوان صفحه خود قرار دهید

تگ های عنوان و سایر اطلاعات متا توسط موتورهای جستجو برای تعیین موضوع هر صفحه یا پست در وب سایت شما استفاده می شود. به همین دلیل بسیار مهم است که هنگام ایجاد وب سایت جدید، مهمترین کلمه کلیدی یا عبارت در تگ عنوان صفحه درج شود. به این ترتیب، وقتی شخصی آن عبارت را جستجو می کند، موتورهای جستجو می بینند که صفحه شما حاوی محتوای مرتبط است.

ارتباط واضحی بین برچسب عنوان و کلمات کلیدی در رتبه بندی موتورهای جستجو وجود دارد. پس تا حد امکان از این تکنیک استفاده کنید. همچنین باید مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را در توضیحات متنی صفحه قرار دهید.

3. عنوان برای جستجوگران بنویسید، نه موتورهای جستجو

کسب رتبه اول در گوگل ترافیک شما را تضمین نمی کند. اگر روی نتایج شما کلیک شود، فقط بازدیدکنندگان وب سایت شما وارد خواهند شد. بنابراین، زمانی که عنوان صفحه یا پست وبلاگ خود را می نویسید، باید آن را به گونه ای بنویسید که خواننده بتواند روی آن کلیک کند. باید توجه و هیجان باشد.

اگر یک فروشگاه آنلاین دارید، می‌توانید با نوشتن سرفصل‌هایی که جستجوگرانی را که آماده خرید هستند جذب کنید، این کار را به حداکثر برسانید. برای انجام این کار، به سادگی کلمه خرید را به کلمه کلیدی خود اضافه کنید، به عنوان مثال “با شکلات دست ساز”. اگر کسی کلمه “خرید” را در عبارت جستجو جستجو کند، احتمال کلیک روی این عناوین و فروش بیشتر است.

4. مطمئن شوید که عنوان شما مانعی ندارد

موقعیت مکانی در نتایج موتورهای جستجو در بالاترین حد است، و وقتی صحبت از عناوین می شود، فقط 70 کاراکتر اول نمایش داده می شود – گاهی اوقات برای دستگاه های تلفن همراه کمتر. طول توضیحات متا حدود 100 کاراکتر است. اگر عنوان و توضیحات متا شما خیلی طولانی باشد، حذف خواهند شد.

این می تواند تأثیر منفی بر نرخ کلیک داشته باشد، زیرا جستجوگران قبل از تصمیم گیری در مورد کلیک کردن یا عدم کلیک، تمام اطلاعات را در مقابل خود می خواهند. حتما آن را محدود نگه دارید و در صورت امکان کلمات کلیدی خود را نزدیک نگه دارید. به این ترتیب، آنها همیشه نشان داده خواهند شد.

5. تبلیغات را در محتوای خود قرار ندهید

در نکات سئو برای وب سایت های جدید، اگر بازدیدکنندگان برای بازدید از سایت شما انتخاب کرده باشند، انتظار دارند محتوای مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن به صفحه شما تحویل داده شود. برای اطمینان از اینکه این اتفاق می‌افتد، آن‌ها را مجبور نکنید تا نیمه‌ی صفحه را به سمت پایین حرکت کنند و قبل از دیدن عنوان، با تبلیغات و پنجره‌های بازشو بمباران شوند.

گوگل توجه ویژه ای به محتوایی دارد که در بالای صفحه قرار می گیرد، یعنی محتوایی که قبل از اسکرول مشاهده می کنید. آن‌ها نمی‌خواهند تصاویری در اندازه مرورگر بدون متن ببینند، یا نمی‌خواهند سرصفحه‌هایی پر از تبلیغات باشد. رتبه خوبی کسب کنید و به بازدیدکنندگان سایت خود آنچه را که در حال حاضر به دنبال آن هستند ارائه دهید.

6. تصاویر خود را بهینه کنید

بسیاری از افراد با جستجوی تصویر محصولات را جستجو می کنند. اگر چیزی را ببینند که به دنبال آن هستند، مستقیماً از نتایج Google Image به سایت می روند. اگر در وب سایت خود می فروشید و تصاویر زیادی دارید، می توانید آنها را بهینه کنید.

7. از صفحات تسریع شده (AMP) استفاده کنید.

با افزایش سرعت بارگذاری وب سایت خود می توانید رتبه بندی خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید. یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار برای دستگاه های تلفن همراه، استفاده از شتاب دهنده صفحه موبایل است. اینها نسخه های سبک وزن صفحات وب هستند که برای بارگذاری بسیار سریعتر در تلفن طراحی شده اند. صفحات AMP اکنون در جستجوهای موبایلی رتبه بالاتری دارند، بنابراین آن را از دست ندهید. اکنون 66 درصد از مرور ما در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.

یکی دیگر از نکات کلیدی برای بارگذاری سریع سئو برای وب سایت های جدید این است که مطمئن شوید میزبان وب شما روی یک سرور با کارایی بالا و بارگذاری سریع است.

8. وب سایت خود را تازه نگه دارید

موتورهای جستجو وب سایت هایی را تبلیغ می کنند که به طور منظم با محتوای جدید یا تازه به روز می شوند. اگر وب سایت جدیدی دارید، چیزی برای به روز رسانی ندارید، اما می توانید مرتباً محتوای جدید اضافه کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار، وبلاگ‌نویسی با افزودن پست‌های هفتگی یا دو هفته‌ای وبلاگ است. هر چه زودتر وبلاگ نویسی را شروع کنید، رتبه شما بهتر می شود. و به یاد داشته باشید، از پست های وبلاگ شما می توان برای ارسال افراد به محصولات شما استفاده کرد.

9. پیوندهای داخلی را اضافه کنید

یک عبارت معروف در موتورهای جستجو وجود دارد به نام «لینک آب» و به این موضوع اشاره دارد که وقتی از صفحه ای به صفحه دیگر لینک می دهید، مقداری از قدرت رتبه بندی صفحه لینک شده به صفحه لینک شده منتقل می شود. این اتفاق می افتد.

بنابراین، اگر صفحه ای دارید که ترافیک زیادی دارد و می خواهید صفحات دیگر رتبه بالاتری داشته باشند. یک پیوند داخلی از صفحه بالا به صفحاتی که می خواهید رتبه خود را افزایش دهید اضافه کنید. با این حال زیاده روی نکنید: پیوندهای زیاد شیره را رقیق می کند.

نتیجه

اگر به تازگی یک وب سایت جدید ایجاد کرده اید، امیدوارم ده نکته در این پست راه هایی را برای رتبه بندی سایت خود در نتایج موتورهای جستجو به شما نشان داده باشد و به جستجوگران کمک کند تا به سایت شما دسترسی پیدا کنند.

به آن امتیاز دهید

9 نکته مهم سئو برای وب سایت های جدید در ابتدا در مقاله نوین آمده است. ظاهر شد.